Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Paulina Brzozowska
Paulina Brzozowska
|
aktualizacja

Google ujawniło, jakie pytania o seks wpisujemy w wyszukiwarkę najczęściej

17
Podziel się:

Najlepszą rzeczą w internecie jest to, że w wyszukiwarkę możemy wpisać każde pytanie, które wstydzilibyśmy się zadać znajomym. Dotyczy to zwłaszcza sfery intymnej, która bardzo często jest tematem tabu. Firma Durex sprawdziła, jakie wątpliwości związane z erotyką nurtują nas najczęściej. Wyniki są całkiem ciekawe.

Lista najczęściej zadawanych w Google pytań dotyczy głównie seksu
Lista najczęściej zadawanych w Google pytań dotyczy głównie seksu (Fotolia)

Zgodnie z analizą przygotowaną przez firmę, najczęściej wyszukiwanym zapytaniem jest "Gdzie znajduje się punkt G?" Drugie miejsce przypadło w udziale "Jak zapewnić kobiecie orgazm?"

Durex postanowił rozwiać wątpliwości internautów i raz na zawsze rozwiązać zagadkę punktu G. Najczęściej znajduje się on na przedniej ściance pochwy, ok. 5-8 cm od warg sromowych. Najłatwiej znaleźć go, kiedy kobieta leży na plecach. Nie każda z nas reaguje jednak na stymulację tego miejsca. Legendą jest więc to, że absolutny sukces w sypialni zapewnia odnalezienie "magicznego" punktu G. Naukowcy z Kings College przebadali ponad 1,8 tys. kobiet i dowiedli, że większość z nich nie odczuwa żadnej przyjemności ze stymulacji tej strefy erogennej.

Kolejnym pytaniem w pierwszej dziesiątce było "Jak włożyć męski organ płciowy do kobiecego organu płciowego?" Wnioskujemy, że to zapytanie zadawane przez bardzo młodą grupę odbiorców, którzy najczęściej z internetu czerpią wiedzę na temat pożycia erotycznego. Jest to nieco niepokojące, biorąc pod uwagę fakt ogromnej ilości treści pornograficznych w sieci, które młodej osobie mogą całkowicie zaburzyć poglądy na kwestie seksualne.

Zdecydowanie straszniejsze są jednak dwa kolejne pytania w zestawieniu. "Jak pozbyć się opryszczki?" oraz "Czy mogę samemu pozbyć się choroby wenerycznej?" – te zapytania zajęły miejsce czwarte i piąte. Ignorowanie choroby wenerycznej i pozostawianie jej bez konsultacji lekarskiej grozi poważnymi powikłaniami, a nawet śmiercią.

Wbrew temu, że żyjemy w XXI wieku, społeczeństwo wciąż nie jest wystarczająco wyedukowane w kwestiach seksualnych. Rodzice nie rozmawiają o tym z dziećmi, a szkoły często przekazują im okrojone informacje. Dlatego właśnie młodzi ludzie uciekają do internetu. I nie wychodzą na tym dobrze.

Zobacz także: Zobacz też: Co jeść po seksie?
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(17)
laska
4 lata temu
sama kiedyś wpisywałam o opryszczce. no co, miałam taki problem, ale na szczęście udało mi się go pokonać lekiem Heviran i było po kłopocie.
Wężyk
5 lata temu
Ani jednego zapytania jak sprawić przyjemność mężczyźnie! Skandal! I co nie wstyd wam egoistki?!
s
5 lata temu
Punkt g jest na końcu słowa shopping
ks.Adam Macko...
5 lata temu
My ksieza czesto wpisujemy pytanie. Jak lizac brame i czy ona da od zachrystii.
lili
5 lata temu
Nie wiem po co oni to robią.
jabol
5 lata temu
a ja wpisuje jak Pani Szydlo podciera doooope po defekacji i ni jucha nie moge sie dowiedziec.Czyzby Google nie wiedzialo?
Alibaba
5 lata temu
Co za kretyński artykuł :(
PunktG
5 lata temu
jest w D
X
5 lata temu
Kobiety nie mają orgazmu, bo tak je stworzyła natura. A zamiast to leczyć, każą się leczyć mężczyznom XD Na marginesie, wreszcie ktoś oficjalnie potwierdził, że google zbiera nasze dane ;)
NN
5 lata temu
Te 2 najczestsze pytania w artykule to zapytania lesbijek.
Zabaro
5 lata temu
,, "Jak włożyć męski organ płciowy do kobiecego organu płciowego?" Wnioskujemy, że to zapytanie zadawane przez bardzo młodą grupę odbiorców, którzy najczęściej z internetu czerpią wiedzę na temat pożycia erotycznego." A skąd mają ,,czerpać"? Z encyklopedii Gutenberga? Od babci?
normalny
5 lata temu
te pytanie zadaje codziennie: czy seks jest przereklamowany?
St. Newskwee...
5 lata temu
Pytanie nr. 1--jak zaliczać dziewczyny nie łapiąc SYFA i być dalej od AIDS.
dorosły
5 lata temu
kolejna wpadka , każdy wie ,że punkt g jest tak samo realny jak jednorożce i wyspy bergamuta i kot w butach.Przepraszam każdy umiejący czytać kto skończył normalną szkołę bez gimnazjów.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić