Karolina Błaszkiewicz
Karolina Błaszkiewicz| 
aktualizacja 

Nowy trend na Instagramie. Kobiety chwalą się wcięciami w biodrach

25

Nie wyglądają zbyt ładnie, ale właśnie one podbijają Instagram. Wystarczy wpisać hasztaga "hip dips" albo "violin dips", żeby się co do tego upewnić. Mnóstwo kobiet deklaruje miłość do wcięć w biodrach i namawia: też je pokochaj, to część ciebie.

Nowy trend na Instagramie. Kobiety chwalą się wcięciami w biodrach
(Instagram.com)

Owe wcięcia zdawały się przypadłością wybranej grupy osób, choć przy okazji szaleństwa na ich punkcie okazało się, że ta grupa jest naprawdę spora. I ciągle rośnie. Ma to spore znaczenie dla kobiet, którym "hip dips" nie odpowiadają. Jak przekonują instagramowiczki, nie ma się jednak czym przejmować. Wcięcia są czymś, co warto zaakceptować i polubić. Medium zalewają fotografie i wzruszające komentarze ich autorek. "PROSZĘ, uświadom sobie, że nie tylko ty tak wyglądasz. Przestańs się więc wstydzić" - pisze Kylee. "Świadomość, że nic mi nie dolega, podniosła moją pewność siebie o 3 mln proc.!" - stwierdza z kolei Lorelei.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Hip dips" sprawiają, że figura przypomina kształtem skrzypce, co właśnie daje efekt podwójnych bioder i podwójnej talii. W internecie znajdziemy tylko pytania, jak się tego pozbyć, a odpowiedzi są pod hasłem "deformacja". Pojawia się wtedy przekonanie o "złej" inności i odstawaniu od normy, kiedy w rzeczywistości nie ma mowy ani o jednym, ani o drugim. Można wreszcie odetchnąć i założyć obcisłą sukienkę, nie dbając, czy komuś się spodoba, czy nie. Najważniejsze, by podobało się nam samym.

Zobacz także: Zobacz też: Mielcarz o social mediach: "Bardzo mnie to pociąga"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić