oprac. Lidia Pustelnik| 
aktualizacja 

O czym mężczyźni myślą podczas seksu? Ekspert przedstawia listę

0
Podziel się:

Od spekulacji na ten temat pękają fora internetowe, najwyraźniej więc wciąż pozostaje to dla nas tajemnicą. O czym mężczyźni myślą podczas seksu? Czyżby o tej pięknej aktorce z ostatnio oglądanego wspólnie filmu? A może o tym, że jak tak dalej pójdzie, lada moment trzeba będzie zmienić opony na zimowe? Nieco światła na tę delikatną materię postanowił rzucić Frank Kobola, specjalista od spraw łóżkowych amerykańskiego "Cosmopolitan".

Myśli o partnerce? A może o innej kobiecie?
Myśli o partnerce? A może o innej kobiecie? (123RF)

Lista rzeczy, o których myślą panowie podczas seksu nie jest długa, bo zawiera zaledwie 10 punktów. Biorąc pod uwagę podejrzenia forumowiczek z "Kafeterii", że ich partnerzy po prostu nie myślą wówczas o niczym, to i tak całkiem sporo.

Sen na jawie
Zdaniem Koboli, umysł ludzki odpływa w świat marzeń, kiedy mu się to podoba. Najczęściej – gdy mu nudno, ale czasami również wtedy, kiedy ciało doświadcza akurat czegoś niesamowitego, tak jak seks. I chociaż podczas pieszczot z ukochaną może mężczyźnie czasem przyjść do głowy żart zasłyszany dwa tygodnie wcześniej albo tytuł albumu, którego nie mógł sobie przypomnieć, to podobno bardzo łatwo jest mu powrócić do rzeczywistości.

"Zobaczmy, czy mi się to uda"
Kobola twierdzi, że taka myśl pojawia się u mężczyzny przed każdą zmianą pozycji na trudniejszą. Zdaniem publicysty nie jest łatwo zmusić się to takich refleksji, kiedy krew dawno odpłynęła z mózgu.

"Jeszcze. Nie. Kończ"
– To ważna mantra, którą trzeba powtarzać podczas całego procesu – przekonuje Kobola.

"Czy ona widzi spód mojego nosa?"
W czasie łóżkowych zabaw para zwykle widzi najróżniejsze części swojego ciała. Ale czy jest przygotowana na oglądanie swojego nosa od spodu? – zastanawia się publicysta.

"Ciekawe, jaki jest rekord świata w seksie"
A konkretnie, czy jesteśmy bliscy pobicia tego rekordu? Pod względem długości czy jakości stosunku, to byłoby zacne trofeum, dodaje publicysta.

"Co zrobię, jeśli gumka pęknie?"
Zdaniem Koboli, każdego mężczyznę czasami nachodzi myśl, jak zachowałby się w podobnej sytuacji. On sam prawdopodobnie wyskoczyłby szybko do apteki po "tabletkę po". Cóż, ta opcja u nas zrobiła się ostatnio dużo bardziej skomplikowana.

"Powinienem częściej patrzeć jej w oczy?"
Zaglądanie komuś w oczy jest romantyczne… ale nieustanne wlepianie w nie wzroku wydaje się być już co najmniej dziwne. Gdzie leży granica?

"Ooo, tak"
Albo: wspaniale. O to chodzi. Cudownie.

"Jeszcze 30 sekund i możesz odpocząć"
Zdaniem Koboli, seks to maraton, dlatego ważne jest, by kontrolować, jak dużo pozostało ci energii do przekroczenia "mety".

Cóż, ostatecznie najlepszym sposobem na odkrycie, co partner naprawdę myśli podczas seksu, jest po prostu porozmawianie z nim na ten temat. Wówczas może się okazać, że w waszym przypadku ta lista jest zupełnie bezużyteczna.

Zobacz także: Zobacz też: Co jeść po seksie?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić