o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
KKG
|

Pił litr wódki dziennie. Niesamowite, jak potoczyło się jego życie

43
Podziel się

Paul Lock pierwszy raz wódki spróbował już jako nastolatek. Szybko uzależnił się od alkoholu, sięgając po niego coraz częściej. Pił nawet litr wódki dziennie. W końcu przyszedł moment, w którym stwierdził, że musi skończyć z nałogiem. Co było motywacją i jakie efekty już osiągnął?

Paul Lock kiedyś
Paul Lock kiedyś (Instagram)
bDTTgICt

Paul Lock zaczął pić w wieku 18 lat. Przestawał tylko wtedy, gdy nie miał pieniędzy na alkohol, zamykali bar albo był tak pijany, że nie miał siły chodzić. Zdarzało się, że pił nawet litr wódki na dobę.

Uzależnienie od alkoholu i załamanie nerwowe

W wieku 28 lat mężczyzna przeszedł załamanie nerwowe i został zwolniony z pracy. Wiele dni spędził samotnie w domu. Jak mówi, nie był w stanie stawić czoła życiu. Szukał pomocy w terapii psychologicznej, przyjmował leki. Jednak to nie działało i szybko wracał do butelki.

bDTTgICv

Ratunkiem dla Paula okazała się nowo poznana dziewczyna - Emma. Kobieta postanowiła walczyć o zdrowie ukochanego. W 2005 r. wzięli ślub, a 3 lata później na świat przyszła ich córka Jessica. Kiedy dziewczynka zaczęła chodzić, do Paula doszło, że musi się zmienić.

Rzucanie nałogu

Rzucenie nałogu nie było proste. Uzależnienie dawało o sobie znać, Paula męczyły silne bóle głowy i całego ciała, cierpiał na bezsenność i stale myślał o wódce. Jednak tym, co ostatecznie wyzwoliło go z nałogu była sztuka.

Paul postanowił spróbować swoich sił w malarstwie. Mężczyzna postanowił kształcić się w tym kierunku. Po 3. latach otworzył własną pracownię, a jego sztuką zainteresowały się galerie. Najdroższy obraz sprzedał za 15 tys. funtów.

bDTTgICB

Dziś Paul ma 45 lat i znalazł swoją bezpieczną przystań. Spędza czas ze swoją rodziną, schudł i zmienił sposób odżywiania. Po depresji i nałogu nie został nawet ślad.

Czuję, że to, co dzieje się teraz to taki bonus od życia. Jeszcze niedawno byłem w opłakanym stanie, a teraz jestem spokojny. To dziwne doświadczenie - podkreśla Paul.

bDTTgICC

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDTTgICW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(43)
nowonarodzony
3 miesiące temu
A ja nie piję już 10 lat:)Początki były naprawdę trudne minn dlatego że nasze polskie społeczeństwo nie jest wyrozumiałe dla ,,innych"niż oni ludzi ale całe szczęście się to zmienia,coraz modniejszy jest zdrowy tryb życia,abstynencja ,ćwiczenia fizyczne dają mi o wiele większego pozytywnego kopa niż alkohol no i nie ma kaca tylko zakwasy o wiele mniej dokuczliwe są:)Polecam i pozdrawiam ciepło walczących o siebie:)
mdm
3 miesiące temu
Miałem podobne doświadczenie ,w wyjściu z tej matni pomogła mi wielka miłość i szansa jaką otrzymałem od kierownika wydziału.
kawaler
3 miesiące temu
Co tam picie. Znam takiego co wytrzymał z kobietą 40 lat.
bDTTgICX
Polak
3 miesiące temu
Uważam ze nie jest problem z piciem tylko z umiarem nie potrafimy wypić piwa , lampki wina czy nawet 0,5 litra z kumplem i do domku.
Dratewka
3 miesiące temu
Gratulacje ,wielu z nas w życiu doświadcza upadku , ale już niewielu doświadcza by z niego powstać .Czasami człowiek musi upaść ,by odrodzić się na nowo . Z bezsilności i ciemnej odchłani swych wizji wydobyć siłę i odbić się z bolesnych doświadczeń ,by na nowo zbudować swój szczęśliwy świat w którym stajemy się zupełnie innymi ludźmi.
Najnowsze komentarze (43)
Wanderer
3 miesiące temu
Oj tam, oj tam... po prostu stosował zasadę LITR NA TRZECH TO JEST "AKURAT" . . pod warunkiem, że dwóch nie pije
servolenko
3 miesiące temu
Janek pije litra jak jest chory, a tak normalnie to półtora i nikt o nim w gazetach nie pisze. Taki tam cichy bohater.
aaa
3 miesiące temu
bo my faceci ile widzimy tyle musim wypić
Alusa
3 miesiące temu
Ładna bujda, szok , co wy piszecie za głupoty, chyba z innego świata.
Ślepak
3 miesiące temu
Nie widzę aktualnego zdjęcia czy go po prostu nie ma?
Emi
3 miesiące temu
codziennie pół litra, litr wódki przez 10 lat? Przecież już by mu dawno bebechy wypadły, trzustka wysiadła itp.
Buka
3 miesiące temu
Przynajmniej covid nie miał od dezynfekcji tak?
Drig
3 miesiące temu
Litr wódki dziennie? To kto go zatrudnił masakra...
bDTTgICP
Farida2021
3 miesiące temu
Nie rozumiem jak można pić non stop alkohol. Po trunkach alkoholowych zawsze ma się kaca i złe samopoczucie. Ludzie nadużywający alkohol są słabi psychicznie i ciągle rozdarci . Alkoholizm to choroba z której trydno się wyleczyć . Nałóg pokonać to tak jak zdobyć najwyższy szczyt.
Kusy
3 miesiące temu
Ja też już nie piję, tylko chlam na umór :)
i tak w kółko...
3 miesiące temu
Piłeś ? Nie pij ! Nie piłeś ? Wypij !
Xxddll
3 miesiące temu
Zaczął pić w wieku 18 lat, hmm i tak późno zaczął
Ksiądz
3 miesiące temu
O czym jest ten artykuł? O upadku o2.
.35
3 miesiące temu
Allllle smetne dolenie.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić