Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
|

Jerzy Owsiak jako plastelinowa kukła. Domagał się przeprosin, a oto co dostał od TVP

59
Podziel się:

Telewizja Polska przedstawiła Jerzego Owsiaka jako plastelinową kukłę. Działacz społeczny otrzymał odpowiedź od TVP na list, w którym domagał się przeprosin.

Jerzy Owsiak
Jerzy Owsiak (Facebook.com)

Barbara Piela trzy dni przed finałem WOŚP pokazała Jurka Owsiaka jako kukiełkę nakręcaną przez Hannę Gronkiewicz-Waltz. Telewizja Polska wyemitowała plastelinowy świat, a Owsiak domaga się przeprosin.

ZOBACZ: Jerzy Owsiak o TVP: Nie mamy focha

- Plastelinowy świat stworzony przez Telewizję Polską i przez panią Barbarę Pielę to jest właśnie świat, który budzi tę nienawiść. Ktoś w tym świecie z plasteliny próbuje ze mnie zrobić szubrawcę i złodzieja. Ten plastelinowy świat prowadzi do nienawiści. Musimy się wszyscy temu przeciwstawić – mówił Jerzy Owsiak w niedzielę wieczorem, gdy dotarła do niego wiadomość, że nożownik zaatakował prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Jurek Owsiak wystosowała do TVP list, w którym domagał się przeprosin. Na Facebooku podzielił się tym, jaką dostał odpowiedź.

- W imieniu Telewizji Polskiej S.A, w oparciu o udzielone mi pełnomocnictwo, w odpowiedzi na wezwanie do zaniechania oraz usunięcia skutków naruszenia dóbr osobistych pana Jerzego Owsiaka w audycji <> nadanej 10 stycznia 2019 r. uprzejmie informuję, że Telewizja Polska S.A nie uznaje uzasadnionych roszczeń za zasadne - czytamy w poście Owsiaka.

Inicjator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyznał, że taka odpowiedź go nie zaskoczyła. Zwrócił uwagę jednak na miły ton maila, co w przypadku TVP, jego zdaniem, jest rzadkością.

- Nie piszę tego, aby się pożalić, bo takiej odpowiedzi się spodziewałem. Piszę, żeby zwrócić tylko uwagę na niesamowity, grzecznościowy, jak nie ze świata TVP, zwrot po totalnym odlocie jakim był ten film.

Na koniec Owsiak apeluje do Polaków, aby nie oglądali Telewizji Polskiej, która szerzy nienawiść.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(59)
ms
3 lata temu
wydaje mi sie ze owsiak jest zmanipulowany politycznie i aktualnie nie nadaje sie na prowadzenie wosp.nieprawda wg mnie jest rowniez to ze nikt inny oprucz niego nie nadaje sie do tak efektywnej dzialalnosci.ludzi nie zastapionych nie ma.
hg
3 lata temu
Jerzy Owsiak zabierali łózka chorym na polecenie Owsiaka z kardiologii
rusek
3 lata temu
Jeśli Jurek Owsiak wysłała to już......
Klatka Jurka
3 lata temu
krul owsiak jest nagi... złoty melon przelał mrówce 30 milionów... mrówka zrobiła lokatę .... na stronach wośp jak zwykle brak szczegółowego raportu, jaki sprzęt i za ile kupiono i u kogo... "dobroczynność to najlepszy biznes" ... nie ufajcie "zawodowym" dobroczyńcom
tm
3 lata temu
Bardzo fajne są te filmiki p. Barbary, widziałem prawie wszystkie.
pol
3 lata temu
róbta co chceta! to TVP robi co chce!
Sebek
3 lata temu
Jestem co prawda cudzoziemcem (z innego kraju), Nauczyłem się polskiej mowy jako tako w polskich uniwersytetach .Może może znam niuansów polskiej mowy . Jednak razi mnie wypowiedź..... " że Telewizja Polska S.A nie uznaje uzasadnionych roszczeń za zasadne ... Czyżby TVP wie , że owe roszczenia są uzadnione ale nie uznaje je jako zasadne ? Inaczej mówiąc :" wiem , że przeciwnik ma rację , ale nie uznaję jego racji ...
donkiszot
3 lata temu
Czy jak artysta przedstawia coś - to jak dotyczy to innych to się broni artystę, a jak dotyczy to nas samych to się jest obrażonym i żąda się przeprosin !
wyknnnnn
3 lata temu
maowsiak to publiczny gracz i osz..t
Dekomunizacja...
3 lata temu
Gonić , gonić synka milicjanta wraz z jego zakłamanym wianuszkiem wyznawców chorej ideologii !!!!
czapka
3 lata temu
mieszkam za granica długo nie używam pl.tv. szkoda nerwów masz racje tylko kasę robią i szlam niech wprowadza płatne te wiadomości jak sport a za mało reklam nie wiem czym się psikać pozdrawiam
Gość
3 lata temu
Xx no wyoraźsobie że zabierali łózka chorym na polecenie Owsiaka z kardiologii bi miałt byc na geritrii, a że na geriatrii byl komplet a na karsiologii brakowało to zabral . No cóż na kardiologii ludzie starsi nie leżą. Hipokryzja Owsiaka jest większa niż jesteśmy w stanie pojąć.
Dandee
3 lata temu
Nie uznaje UZASADNIONYCH roszczeń za zasadne? Dajcie screena pisma, bo nie wierzę?
Kaiswo
3 lata temu
OWSIAK,TO BRZMI DUMNIE?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić