o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Maja Kołodziejczyk
|

Kamera zarejestrowała dramatyczną scenę w Płocku. Dzieci cudem uszły z życiem

0
Podziel się

Kamera zainstalowana w autobusie komunikacji miejskiej w Płocku zarejestrowała przerażającą scenę. Kierowca nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, na które weszły dzieci.

Dramatyczna scena w Płocku. Dzieci cudem przeżyły
Dramatyczna scena w Płocku. Dzieci cudem przeżyły (ONS.pl)
bDYfQozV

Na profilu komunikacji miejskiej w Płocku na Facebooku opublikowano wstrząsające nagranie. Kamera zainstalowana w autobusie zarejestrowała kierowcę, który o mały włos nie przejechał dwóch dziewczynek.

Kamera zarejestrowała dramatyczną scenę w Płocku

Kamera umieszczona w autobusie komunikacji miejskiej uchwyciła dwie dziewczynki ja rolkach, które zdecydowały się przedostać na drugą stronę ulicy. Na przejście dla pieszych wjechały dopiero, gdy autobus stanął przed pasami. Niestety, nie wszyscy kierowcy przestrzegali zasad ruchu drogowego. Gdy dziewczynki były już w połowie jezdni, samochód jadący lewym pasem ruchu gwałtownie zajechał im drogę. Było o włos od tragedii.

"Po obejrzeniu tego nagrania zaniemówiliśmy. Niestety nasi kierowcy coraz częściej są świadkami podobnych zdarzeń. Dlatego mamy do was prośbę, zachowajcie szczególną ostrożność przed pasami dla pieszych" – apelują kierowcy komunikacji miejskiej w Płocku.

bDYfQozX

Sytuacja wstrząsnęła opinią publiczną. "Film mrożący krew w żyłach. Dobry materiał na przestrogę dla wszystkich uczestników ruchu drogowego", "Mam nadzieję, że kierowca nagranie z numerami tamtego samochodu przekazał policji, bo następnym razem może kogoś zabić", "Odebrać prawo jazdy w trybie natychmiastowym” – komentowali nagranie wzburzeni internauci.

Zobacz także: Zobacz także: Gwiazdy świętują 20 urodziny centrum handlowego

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDYfQoAy
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić