o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Klaudia Stabach
Klaudia Stabach
|

Szczenięta uduszone w reklamówkach na śmietniku. Schronisko chce odnaleźć zwyrodnialca

8
Podziel się

Schronisko dla zwierząt w Zawierciu próbuje odnaleźć osobę, która wyrzuciła dziewięć szczeniaków na śmietnik. Psy były włożone do dwóch szczelnie zawiązanych reklamówek. "Dziś pies a jutro człowiek? Ludzie opamiętajcie się!" - apelują zbulwersowani pracownicy, którzy szukają osoby odpowiedzialnej za to okrutne zachowanie.

Szczenięta zostały wyrzucone na śmietnik
Szczenięta zostały wyrzucone na śmietnik (Wikimedia Commons CC BY)
bDZTOMdN

Do sytuacji doszło w czwartek przy ul. 3go maja, tuż przy szaletach miejskich. Zwierzęta zostały wyrzucone na śmietnik,w dwóch żółtych reklamówkach. Jak informuje schronisko były maleńkie, jeszcze z pępowinami. Na nietypowe znalezisko trafiła kobieta sprzątająca pobliskie szalety. Pomimo szybkiego przyjazdu pracowników schroniska szczeniąt nie udało się uratować.

"Co jeszcze trzeba zrobić by do takich sytuacji nie dochodziło? Czy darmowa sterylizacja w Zawierciu to za mało? Czy łatwiej/ prościej jest spakować do wora z zamiarem uduszenia?" - napisali w poruszającym poście pracownicy schroniska, którzy proszą o pomoc we wskazaniu sprawcy. "Jeśli ktoś z Was widział osobę o godzinie około 17-17.30 która chodzi z żółtą reklamówką prosimy o kontakt 730505255,515131350".

bDZTOMeq
KOMENTARZE
(8)
miłośniczka w...
4 lata temu
to skutek ustawy o rozmnażaniu psów. Kogoś nie było stać na wychowanie szczeniąt, nie chciał mieć kłopotów.... i miał kamienne serce. Rozumiem zakaz handlu i świadomego rozmnażania. Ustawa powinna przewidzieć, że zdarzają się nieplanowane szczeniaki, które należy wychować (a to kosztuje) i jeszcze znaleźć odpowiednich nowych właścicieli.
xxx
4 lata temu
najpierw zabija sie niewinne zwierze,a gdy to ujdzie na sucho zabije sie czlowieka... trzeba przeciwdzialac okrucienstwu wobec zwierzat,bo one same sie nie obronia przed chorymi ludzmi
Lol
4 lata temu
Jak to jest. Mikołaj (Dariusz) N który mieszka w Raciborzu utopil 9 szczeniakow i nic mu nie zrobiono. Nie wspomnę o kotkach
bDZTOMer
polak
4 lata temu
Cóż "dobra zmiana"
lila
4 lata temu
Ludzie to najgorsze bestie!
Gumis35
4 lata temu
W schronisku jest tak samo patologia psy są męczone głodzone itp lepiej zabić jako szczeniaka niż ma się męczyć w schronisku
Gość
4 lata temu
Wulgaryzmy nie pomogą. Powinny być popularyzowane informacje, że można oddać do danego schroniska szczeniaki jeśli ktoś nie wie co ma zrobić z niechcianymi maluchami.
ilona
4 lata temu
chorzy ludzie, zwyrodnialcy
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić