o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Karolina Błaszkiewicz
Karolina Błaszkiewicz
|
aktualizacja

Znalazł obrączkę, teraz szuka jej właściciela. Dostaje dziesiątki wiadomości

76
Podziel się

Dwa kolory złota, imię "Asia" i data ślubu. To cechy charakterystyczne obrączki, w poszukiwania której zaangażowało się pół Polski. Obrączka znalazł nad Soliną nurek. Chce, żeby jak najszybciej trafiła do właściciela. Liczy się każdy trop.

Żółto-biała obrączka leżała pomiędzy kapslami po piwie.
Żółto-biała obrączka leżała pomiędzy kapslami po piwie. (Facebook.com, Poszukiwania wykrywaczy metalem)
bESKzbyt

Rafał znalazł obrączkę przypadkiem. – Stało się to przy okazji poszukiwania innej – opowiada. Spacerował brzegiem Soliny, gdy błysnęła mu między kapslami po butelkach z piwem. Od wewnątrz obrączkę zdobią grawer "Asia" i data ślubu. Tej Rafał nie podaje internautom, chce mieć pewność, że zguba wróci do odpowiedniej osoby. – Dostaję dużo wiadomości, ale konkretnych niewiele. Odzywają się ludzie, którzy zgubili obrączki w totalnie innych miejscach Polski. Wszystkie są z nadzieją, którą niestety rozwiewa niezgodność daty na grawerze – słyszę.

Na Facebooku Rafał pisze, że "facet pewno sporo się gimnastykował" tłumacząc żonie, jak stracił obrączkę. Post ma 22,5 tys. udostępnień, prawie 400 polubień i kilkadziesiąt komentarzy. Komentują kobiety i mężczyźni, często zdesperowani, choć żartownisiów też nie brakuje. Rafała szaleństwo wokół postu nieco zaskoczyło, choć dd dwóch lat pomaga przy poszukiwaniach takich rzeczy jak biżuteria, telefon kluczyki czy aparaty.

bESKzbyv

Jeśli znacie kogoś, kto był ostatnio nad Soliną i zgubił obrączkę, koniecznie piszcie do Rafała. Razem możemy uratować to małżeństwo!

Zobacz także: Zobacz także: Zagubioną obrączkę odnalazł na... wysypisku
bESKzbyW
KOMENTARZE
(76)
Koko
4 lata temu
W tym roku byłem na plaży w monterosso pewien Amerykanin zgubił w wodzie obrączkę Ok 70 letni ,szukaliśmy jej wspulnie i nic !Po trzech godzinach fala wyrzuciła ją na brzeg ?!I on ją znalazł !!!cała plaża biła brawo
mala
4 lata temu
brat zgubil na podwórku obraczke akurat przez okno patrzymy a idzie sasiad lepkie rece i cap.chop do.kieszeni i jeszcze sie kłóci ze to jego. a grawerka w srodku i w pyszczysko
Ela
4 lata temu
Rafałku sprzedaj i idź na 🍺
bESKzbyX
G
4 lata temu
a może Asia utopiła męża w Solinie
kkkk
4 lata temu
a może facet wyrzucił obrączkę po rozwodzie i nikt jej nie chce
realista
4 lata temu
Facet miał gest - wywalił z życia Asię to i wywalił obrączkę . KTO się o nią upomni ? On co ją wywalił ? A może Asia chce mieć pamiątkę po byłym ?
jacek61
4 lata temu
Wsadźcie sobie waszą "wolność" razem z tymi reklamami tam, gdzie możecie Pana Majstra w d pocałować.
Tola
4 lata temu
Nie przyszło mu do głowy że to nie jest zguba tylko ktoś ją celowo wyrzucił np po zakończonym rozwodzie, zdradzie partnera/partnerki lub śmierci? i wcale nie chce widzieć tej obrączki?
asko_chohol
4 lata temu
Pewnie się rozstali mając kłótnię nad jeziorem. Asia już go nie kochała, więc wyrzucił obrączkę do jeziora. Szkoda waszego czasu ;)
Werka
4 lata temu
Nie wiedziałam że moje imię jest takie pechowe xdd
kwch
4 lata temu
A może jej nie zgubił tylko się wkurzył na babę i specjalnie wyrzucił
neo
4 lata temu
Ja pinkole, a nikt nie pomyślał że facet mógł ją celowo wyrzucić bo baba walneła go w rogi?
R-R
4 lata temu
To ja wywaliłem tą obrączkę. Po co ją wyciągał???? To jakieś fatum...
bESKzbyP
Gocha
4 lata temu
a chciał chłop tylko pomóc...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić