FORUM

Kamil Starczyk, 20 sierpnia 2021 10:24

Panna młoda w szoku. Miała na weselu 78 gości. Podliczyła koperty

Tweetnij Komentuj

Kobieta liczyła na to, że zwróci jej się koszt wesela. Gdy świeżo upieczona żona rozpakowała koperty, zaniemówiła. W kopertach od 78 osób doliczyła się zaledwie 6 tysięcy złotych. To wychodzi po niespełna 100 zł na osobę.

Suknia ślubna, kwiaty, pokaz sztucznych ogni, profesjonalny DJ - wesele to nie lada wydatek. Natalia bardzo długo przygotowywała się do swojego ślubu. Z jednej strony nie chciała hucznej imprezy, z drugiej nie hamowała się z wydatkami. Kobieta wyszła z założenia, że koszty zwrócą się jej dzięki kopertom ślubnym.

Czytaj też: Bomba po ślubie Królikowskiego i Opozdy. Tego nikt się nie spodziewał

Kobieta gorzko się rozczarowała, gdy przeliczyła otrzymane od gości pieniądze. Wg niej nie wywiązali się oni ze swojego "obowiązku". Liczyła na znacznie większą kwotę od kilkudziesięciu zaproszonych.

6 tysięcy? Powiem wprost, to jakaś kpina i nieśmieszny żart - napisała oburzona kobieta na forum WP Kafeteria.

Ślub. Wesele. Ile do koperty?

To może trzeba było sprzedawać bilety wstępu na wesele? - zaczęli odpisywać kobiecie zniesmaczeni jej roszczeniową postawą internauci. Ich zdaniem koperta nie jest obowiązkiem gości, a ona powinna być wdzięczna za to, co dostała.

Robienie wesela dla zysku, to jest kpina. Jak możesz, wyliczać swoim gościom, ile ci dali? Ja myślałem, że zaprasza się osoby, z którymi się chce celebrować ten ważny dzień, a nie takich, którzy mi sponsorują imprezę. W jakich czasach my żyjemy? – zauważył internauta.

Wesele z obostrzeniami. Młoda para przesadziła. I skończyła się radość

Pokaż...

Daje się w kopertę tyle, na ile mnie stać - zauważył inny komentujący. Wytknął kobiecie, że mogła wziąć skromny cywilny, a nie organizować bal na sto par, skoro jej nie stać.

Czytaj też: Krzysztof Ibisz zaprosił na ślub byłą żonę. Zdradziła, jak się bawiła

Inna osoba odpowiedziała kobiecie, że z takich powodów nie chodzi na wesela. Argumentowała, że zawsze jest obgadywanie i wytykanie palcami, ile kto dał. Zamiast świętować, myśli się tylko o pieniądzach.

Czytaj też: Przyjeżdżają, żeby poślubić dziecko. Raj dla pedofilów dobiega końca?

Wśród komentujących znaleźli się również tacy, którzy wyrazili zrozumienie rozczarowaniem Natalii. Jedna z osób napisała, że każdy daje tyle, ile może, ale w tym przypadku wychodzi po 100 złotych w kopertę, a to już faktycznie trochę kpina.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: o2.pl

Tagi: ślub pieniądze wesele

Komentuj artykuł

Wybrane dla Ciebie

Zamknij artykuł i przejdź na WP.pl
Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę prywatności .