BOB| 

Krzysztof Ibisz zaprosił na ślub byłą żonę. Zdradziła, jak się bawiła

13

Krzysztof Ibisz jest dowodem na to, że rozpad małżeństwa nie musi oznaczać całkowitego odcięcia się od byłej partnerki. W efekcie na ślubie z Joanną Kudzbalską pojawiła się... jedna z jego poprzednich żon.

Krzysztof Ibisz zaprosił na ślub byłą żonę. Zdradziła, jak się bawiła
Krzysztof Ibisz zaprosił byłą żonę na ślub (AKPA, Baranowski Michał)

Krzysztof Ibisz znowu jest szczęśliwy, a jego serce skradła Joanna Kudzbalska. Telewizyjny celebryta zdecydował się na bardzo ważny krok. W miniony weekend odbył się ślub, na który zaproszenie od młodej pary otrzymały tylko najważniejsze osoby.

Była żona na ślubie Ibisza

Dla wielu osób dużym zaskoczeniem był fakt, że wśród zaproszonych była... pierwsza żona Ibisza. Anna Zejdler pochwaliła się tym faktem na Instagramie. Dziennikarka podzieliła się wrażeniami.

Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi - świetnie się bawiłam na ślubie i weselu mojego byłego męża… Można? Chyba tak… - pisze na Instagramie.

Krzysztof Ibisz wielokrotnie chwalił się w mediach, że z poprzednimi żonami utrzymuje dobry kontakt. W relacjach z Zejdler jest to o tyle ważne, że są rodzicami Maksa.

Różnimy się bardzo, ale łączy nas przeszłość i to, co najważniejsze: Maks. Mój ukochany syn jest także synem Krzysztofa. Ten jeden fakt zmienia wszystko. Niesie ze sobą wybaczenie i zrozumienie. A nawet radość z sukcesów… Tak, cieszę się, że Ibisz jest szczęśliwy :-) Z całego serca życzę Krzysztofowi i Asi, żeby im się udało! Żeby nic nie zakłóciło ich miłości - ani czas, ani codzienność, ani inni ludzie… - komentuje dziennikarka.

Ibisz i Zejdler pobrali się w 1998 roku. Rozwód wzięli po sześciu latach. Niedługo później poślubił Annę Nowak, z którą także ma syna, ale i ten związek nie wytrzymał próby czasu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Krzysztof Ibisz zdradził tajemnicę wiecznej młodości: "Wdech i wydech"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić