BOB| 

Bomba po ślubie Królikowskiego i Opozdy. Tego nikt się nie spodziewał

25

Skąd taki pośpiech ze ślubem u Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy? Wygląda na to, że zagadka została rozwiązana. Na sile przybierają plotki, że aktorka jest w ciąży.

Bomba po ślubie Królikowskiego i Opozdy. Tego nikt się nie spodziewał
To dlatego Joanna Opozda i Antoni Królikowski szybko wzięli ślub? (AKPA)

To był jeden z najgłośniejszych ślubów w polskim showbiznesie tego lata. Antoni Królikowski i Joanna Opozda tydzień temu pobrali się, a wszystko zorganizowano w zaledwie kilka tygodni. Wygląda na to, że para miała ważny powód, aby się spieszyć.

Królikowski i Opozda zostaną rodzicami?

W sieci zaczęły krążyć plotki, że za szybkim ślubem może stać... ciąża aktorki. Wygląda na to, że to prawda, co potwierdzają słowa anonimowego informatora, który skontaktował się z Pudelkiem.

Plotki, które pojawiają się u was w komentarzach, to prawda. Asia jest w ciąży. To już trzeci miesiąc - mówi osoba z otoczenia młodego małżeństwa.

Wieści o potomku bardzo ucieszyły Królikowskiego. Podobno to aktorowi bardzo zależało, aby jeszcze przed narodzinami sformalizować związek z Opozdą.

Gdy Antek dowiedział się, że zostanie ojcem, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować. Wbrew pozorom jest bardzo odpowiedzialny. Oboje chcieli, żeby dziecko przyszło na świat w małżeństwie, stąd tak szybka decyzja o ślubie - dodaje informator.

Królikowski i Opozda są małżeństwem od tygodnia. Nadal jednak nie brakuje głosów, że ten związek nie przetrwa zbyt długo, bo 32-latek nie jest zbyt stały w uczuciach.

Zobacz także: Klaudia Antos zdradza, czy cieszy się z tego, że pracuje w TVP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić