Odświeżone 42 minuty temu
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright http sp. z o. o. - Reklama - Regulamin - Prywatność
Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TVP1
TVP2
4FUN
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!

Katy Perry odebrała nagrodę Human Rights Campaign

Ali Shaker/VOA / Wikimedia Commons CC0
Popularna wokalistka bardzo otwarcie mówiła o swojej orientacji seksualnej podczas gali. Nagrodę Równości (National Equality Award) odebrała w Los Angeles.

Nigdy nie przestanę być sojusznikiem ludzi o orientacji LGBTQ. Nigdy nie przestanę ich kochać - mówiła Katy Perry na gali Human Rights Campaign.

Nawiązała do swojego wielkiego przeboju z 2008 roku. Piosenka, kiedy się ukazała, wywołała duży oddźwięk. Nosiła tytuł "I Kissed a Girl and I Liked It".

Pocałowałam dziewczynę i spodobało mi się to - wokalistka zacytowała tytuł utworu. - Przyznam się, zrobiłam to więcej niż raz - dodała, czym wywołała aplauz publiczności.

“Thank you, @katyperry for using your voice to stand up for the #LGBTQ community. You're an inspiration! 💛 💙 💜 💚 ❤️️
HumanRightsCampaign

Opowiadała o tym, jak religia zdominowała jej dzieciństwo. Przyznała, że wtedy modliła się wtedy za gejów, których spotykała w "obozach Jezusa" - pisze "The Telegraph". Wyjaśniała, że celem tych obozów było "wyleczenie homoseksualistów". Wyznała, że dopiero, kiedy odeszła od muzyki gospel, bańka, w której żyła, pękła. Wtedy odkryła, że poza światem znanym jej dotąd, są ludzie żyjący według innych reguł.

Już wtedy wiedziałem, że seksualność nie jest tak czarno-biała jak moja suknia dzisiaj - przyznała Katy Perry.

32-letnia gwiazda jest dzieckiem małżeństwa pastorów. Jako gwiazda muzyki pop sprzedała 100 milionów płyt na całym świecie. Jest uznawana za jedną z wokalistek, które zarabiają najwięcej na świecie.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Bartłomiej Bajerski, 20.03.2017 07:13
Polub nas na Facebooku
0
0reakcji/
0
0
0
0
0
0
0
Komentarze