Odświeżone 34 minuty temu
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright http sp. z o. o. - Reklama - Regulamin - Prywatność
Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TVP1
TVP2
4FUN
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!

Najdziwniejszy film świata. Wytrzymacie to?

vimeo
Najdziwniejszy film świat będzie mieć premierę w 2020 roku. Zapowiada go wyjątkowy trailer.

Zapowiedź do „Ambiencé” trwa… 7 godzin i 20 minut. Występują w niej dwaj aktorzy, a akcja dzieje się na południu Szwecji, w Hovs Hallar. Całe nagranie nie ma żadnych cięć - film zarejestrowano jednym ujęciem.

Teaser opublikowany w 2014 roku był krótszy. Trwał on jednak tyle, co niektóre pełnometrażowe filmy – 72 minuty. Jak czytamy w opisie zapowiedzi, kolejna jej część czeka nas w 2018 roku. Wtedy do sieci trafi 72-godzinny trailer.

Ostateczną premierę całego filmu zaplanowano na 31 grudnia 2020 roku. Jego długość też robi wrażenie. Nagranie ma trwać aż… 30 dni. Film będzie przez ten czas streamowany na wszystkich kontynentach, a po zakończeniu trafi do niszczarki.

Za tym niestandardowym projektem stoi szwedzki reżyser Anders Weberg. „Ambiencé” ma być jego pożegnaniem z kamerą. Po zakończeniu emisji filmu nie będzie już robił kolejnych.

O Webergu było głośno w 2006 roku. To wtedy wprowadził w życie nieszablonowy pomysł. Reżyser nakręcił kilka filmów, które później udostępniał jedynie w sieci peer-2-peer (np. Kazaa czy eMule). Gdy tylko pobrał je jakiś użytkownik, reżyser natychmiast kasował wszystkie nagrania powiązane z produkcją.

Nie przegap:

17.04.2016 19:49
Polub nas na Facebooku
0
0reakcji/
0
0
0
0
0
0
0
Komentarze