Kibice wyrazili się jasno o Legii. Miażdżące wyniki sondy

21

Molde FK rozbiło Legię Warszawa 3:0 w rewanżowym meczu 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Legia odpadła z europejskich pucharów, a kibice nie mają wątpliwości, czy ekipa z Łazienkowskiej 3 będzie w stanie zdobyć mistrzostwo Polski.

Kibice nie wierzą w Legię. Ta ankieta mówi wszystko (PAP, PAP/Leszek Szymański)

W pierwszym meczu 1/16 finału Liga Konferencji Europy, Legia Warszawa przegrywała na wyjeździe z Molde FK już 0:3. W drugiej połowie ekipa z Polski była jednak w stanie się podnieść i przegrali całe spotkanie 2:3. Taki wynik dawał sporą nadzieję na powalczenie w rewanżu.

Niestety, realia okazały się zdecydowanie bardziej brutalne. Przed własną publicznością Legia straciła pierwszego gola już w drugiej minucie. Przez niemal cały mecz była bezradna. Ostatecznie przegrała 0:3 i pożegnała się z europejskimi pucharami.

Teraz musimy skupić się na lidze. Zrobiliśmy dużo dla polskiej piłki i dla naszych kibiców. Mieliśmy wymagającą grupę. To nie jest czas na płacz, musimy się poprawić - powiedział po meczu dla TVP obrońca Legii Warszawa Radovan Pankow.

Legia Warszawa zdobędzie tytuł? Kibice nie mają wątpliwości

Legii Warszawa pozostaje walka w lidze, nie tylko o mistrzostwo Polski, ale także o występ w europejskich pucharach. Jak na razie ekipa ze stolicy zajmuje piąte miejsce z 36 punktami. Do pozycji lidera traci pięć "oczek".

Czy Legia Warszawa będzie w stanie zdobyć tytuł? Kibice zdecydowanie uważają, że nie. Pod tekstem dziennikarza WP Mateusza Skierawskiego pojawiła się ankieta, w której aż 95 procent kibiców uważa, że Wojskowi nie zostaną mistrzem Polski. W drużynę trenera Kosty Runjaicia wierzy tylko 5 procent kibiców.

W najbliższą niedzielę rywalom zespołu z Warszawy będzie Korona Kielce. Pojedynek rozpocznie się o godz. 17:30.