Skandal podczas meczu. Zawodnik rzucił się na sędziego

1

Do skandalicznej sytuacji doszło podczas środowego meczu Centralnej Ligi Juniorów w Kaliszu. W trakcie spotkania jeden z zawodników drużyny z Lubonia uderzył sędziego. Na tym się jednak nie skończyło.

Młody zawodnik z Lubonia uderzył sędziego (Facebook)

W środę na Majkowskim Wembley w Kaliszu odbył się mecz w ramach Centralnej Ligi Juniorów. Na boisku KSS Kalisz zmierzył się z SF Luboń. Podczas spotkania, gdy bilans bramek wynosił 2:1 dla gospodarzy, doszło do skandalicznej sytuacji.

Skandal na boisku

Jeden z zawodników Szkoły Futbolu Luboń nagle zaatakował arbitra uderzeniem w brzuch. Spotkanie zostało przerwane w 74. minucie. Na tym nie zakończyło się karygodne zachowanie drużyny gości.

Rywale zniszczyli jedną z chorągiewek, a na zakończenie uszkodzili drzwi od swojej szatni. Ze względu na przerwanie starcia, rezultat zostanie zweryfikowany przez Wydział Gier i Ewidencji WZPN - informuje KKS Kalisz.

W nocy ze środy na czwartek Szkoła Futbolu Luboń wydała oświadczenie, które opublikowano na Facebooku. Klub wyraził ubolewanie z powodu wydarzeń, jakie miały miejsce w czasie zawodów.

Piętnujemy naganne zachowanie naszego gracza, który działał pod wpływem emocji. W związku z powyższym, został on zawieszony w trybie natychmiastowym na okres 3 miesięcy w prawach zawodnika naszego klubu. Liczymy na wyjaśnienie wszelkich wątpliwości związanych z tą sytuacją, a klub przedstawi swoje stanowisko po analizie materiału video - czytamy w poście.

- Liczymy na wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i przepraszamy wszystkich, którzy mogli poczuć się urażeni zachowaniem naszych zawodników oraz sztabu szkoleniowego - dodano.

Trwa ładowanie wpisu:facebook