Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright http sp. z o. o. - Reklama - Regulamin - Prywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TVP1
TVP2
4FUN
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!

Spełniła ostatnie życzenie bezdomnego. Ta historia łamie serce

Jenine-Lacette DShazer / Facebook.com
Gdy Jenine-Lacette DShazer z Fresno w Kalifornii zauważyła na ulicy zatroskanego mężczyznę tulącego swojego psa, nie spodziewała się, że ich losy się splotą.

Zaintrygował kobietę, dlatego nawiązała z nim rozmowę. Dowiedziała się, że Clifford James Herbert przed laty był rolnikiem i właścicielem sklepu z częściami samochodowymi. W 2006 roku przeszedł operację. Powikłania i chore serce spowodowały, że mężczyzna stracił pracę i dach nad głową. Jakby tego było mało, Amerykanin niedawno zachorował na raka i zostało mu tylko kilka tygodni życia.

Herbert nie przejmuje się jednak swoim losem, lecz niepokoi o suczkę Baby. To jego pupilka. Niegdyś uratował ją przed złym człowiekiem, który bił to bezbronne zwierzę. Od tego czasu para stała się nierozłączna. Bezdomny boi się, że po jego śmierci Baby nikt się nie zaopiekuje.

Jest całym moim światem. Jest moją przyjaciółką. Chroni mnie - powiedział mężczyzna.

Kalifornijkę poruszyła historia mężczyzny. Zbiera pieniądze na to, aby zapewnić mu godne ostatnie dni życia. Teraz Herbert przebywa w motelu i cieszy się, że Baby już przygarnęła nowa rodzina.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Aneta Michałowska, 10.01.2017 19:22
Polub nas na Facebooku
0
0reakcji/
0
0
0
0
0
0
0
Komentarze