Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!

Zbiórka na limuzynę dla Beaty Szydło. Celują w milion

zrzut ekranu / pomagam.pl
Akcja "Nowe seicento dla 21-latka" okazała się prawdziwym hitem. Teraz internauci próbują zebrać milion złotych na nową limuzynę dla pani premier.

Organizator sam nie wie, ile kosztuje takie auto. Na stronie akcji zamieścił wpis, z którego wynika, że nowy samochód może kosztować nawet 1,7 mln zł.

Jeżeli BOR nie przyjmie pieniędzy, trafią one do UNICEF. Mają być przekazane na akcję związaną z pomocą dzieciom w Syrii - twierdzi pomysłodawca Łukasz Hankus.

Zbiórka ma być wyrazem poparcia. Organizator uważa, że "to niesprawiedliwe, że ludzie wspierający rząd PiS i panią premier nie mają swojej, na której mogliby wyrazić swoje poparcie realnymi pieniędzmi".

Czy zbiórka ma szanse powodzenia? Czy ludzie tak ochoczo będą wpłacać na utrzymujący się z naszych podatków rząd, jak na 21-latka? Na razie na sukces się nie zanosi. W dzień po rozpoczęciu akcji (stan na godz. 15.00) zgromadzono na serwisie pomagam.pl zaledwie 1001 zł.

Pierwszy tysiąc wpłacił organizator, aby uwiarygodnić akcję. Napisał, że "by dać dobry przykład i żeby pokazać, że to nie głupi żart – wpłacam osobiście na zbiórkę 1000 zł". Łatwo więc policzyć, że pozostałe osoby, a właściwie jedna, dołożyły równą złotówkę do tego szlachetnego celu.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Albert Kamiński, 17.02.2017 15:47
Polub nas na Facebooku
0
0reakcji/
0
0
0
0
0
0
0
Komentarze (94)