Pokazali, co mają na wigilijnych stołach
Już czekamy na karpia
Prezenty leżą pod choinką, woda na pierogi wstawiona, długi czas przygotowań świątecznych potraw już za nami. Czas na szamę. Sprawdziliśmy, przy jakich stołach zasiadają w tym roku Polacy.
Już wszystko przygotowane
Jeszcze tylko jedzenia tam brakuje.
Tylko siadać
Opłatek, życzenia i można zaczynać.
Taki najlepszy
U was też pija się kompot z suszu?
Stół nakryty
To wygląda na sporą Wigilię.
W oczekiwaniu na gości
Chwilę później na stół "wjedzie" całe mnóstwo jedzenia.
Opłatek już czeka
A po jedzeniu przyjdzie czas na rozpakowanie prezentów.
Słodycze już na stole
Pierniki to jedne z ważniejszych świątecznych przysmaków.
Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.