Wróć na
Dagmara Smykla
|

3 rekiny zabiły 21-latkę. Rodzina patrzyła na jej śmierć

163
Podziel się

Stado rekinów zaatakowało nurkującą 21-latkę. Dziewczyna nie słyszała ostrzeżeń towarzyszących jej członków rodziny. 3 rekiny tak dotkliwie poraniły Amerykankę, że zmarła w szpitalu niedługo później. Dramat wydarzył się na Bahamach.

3 rekiny zabiły 21-latkę. Rodzina patrzyła na jej śmierć
(Facebook.com, Jordan Lindsey)

Rodzina próbowała ją ostrzec przed rekinami. 21-letnia Jordan Lindsey nurkowała z rodzicami i innymi krewnymi w pobliżu Rose Island, kiedy do rodziny zbliżyło się stado drapieżników. Bliscy krzykiem próbowali ostrzec Jordan, ale usłyszała ich dopiero kiedy 3 rekiny były tuż przy niej.

Straciła zbyt wiele krwi. Rekiny raniły 21-latkę w nogi, pośladki i ręce. Na oczach przerażonej rodziny jeden z drapieżników odgryzł Jordan rękę.

Matka starała się jak najszybciej zabrać ją na brzeg. Bliscy próbowali pomóc dziewczynie, na ratunek rzuciło się też kilku członków obłsugi przepływającej obok łodzi wycieczkowej. Niestety, Jordan Lindsey zmarła z powodu obrażeń po przewiezieniu do szpitala - informuje BNO News.

Kochała wszystkie zwierzęta. To ironiczne, że zginęła przez atak rekinów - napisał ojciec zmarłej.

To pierwszy śmiertelny atak rekinów na Bahamach od ponad dekady. W lutym 2008 r. 49-letni prawnik z Austrii zginął po ugryzieniu przez rekina na północ od Great Isaac Cay - informuje Shark Research Institute. Średnio sześć osób rocznie ginie z powodu ataku rekina. Według instytutu rybołówstwo zabija 100 mln rekinów i płaszczek rocznie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

KOMENTARZE
(163)
sz
11 miesięcy temu
Rekiny zabijaja 6 osob rocznie, a czlowiek 100 mln. rekinow.
LoL
11 miesięcy temu
Ludzie sami igrają własnym życiem korzystając z tak głupich pomysłów jak chodzenie w góry bez odpowiedniego przygotowani czy wchodzenie do klatki z dzikimi zwierzętami czy pływanie koło drapieżników a potem płacz i lament ale pretensje powinno się mieć tylko do samego siebie.
wiech
11 miesięcy temu
"Według instytutu rybołówstwo zabija 100 mln rekinów i płaszczek rocznie" - czyli co? Za mało ich zabijają?
27:1
11 miesięcy temu
Smutne, ale trudno mieć pretensje do rekina, że jest rekinem. To człowiek wkracza do ich świata i powinien o tym pamiętać, w końcu jest "homo sapiens".
Zaskoczenie ....
11 miesięcy temu
Tresc artykułu wzbudza żal zrozumienie bólu u osób najblizszych , ale trzeba też być krytycznym wobec zachowań tych osób. Przeciez musieli być świadomi , że sa w miejscu które jest naturalnym środowiskiem ryb atakujących także ludzi. Przecież dla nich człowiek jest tylko organizmem żywym mogącym słuzyć jako pokarm.
Najnowsze komentarze (163)
ecik
11 miesięcy temu
A jak myślała że to stworzenie można głaskać to się przekonała jak odgryzł jej rękę. Ja nie poglaskam obcego psa jak nie ma kagańca. Bo wszystkie psy gryzą.
Nowe Pokoleni...
11 miesięcy temu
to trzeba było skierować rekiny w inne miejsce, tak jak emigrantow do fabryk za granicę i chwalic się niskim bezrobociem
Edi
11 miesięcy temu
Bog dał człowiekowi rozum a rekinowi instynkt zabijania
Edi
11 miesięcy temu
Szkoda dziewczyny ,po co nurkować w tych miejscach gdzie są rekiny ,kto na to pozwolił jakby trochę rosądku ze strony ludzi do tragedi by nie doszło!!!.
Rekin
11 miesięcy temu
Smacznego rekinki
Ss
11 miesięcy temu
Jest 6 miliardów ludzi na świecie. Jeden w tą czy w tamtą naprawdę nie zrobi różnicy dla rasy. Zwierzęta mogą ginąć to i ludzie też.
Bolo
11 miesięcy temu
Szczęki atakują.
Mac
11 miesięcy temu
Szkoda że nie jest na odwrót (😭)
Tim
11 miesięcy temu
Szach mat haha
Gość
11 miesięcy temu
Ja nie mam żeby pojechać na Bahamy więc...
ich świat
11 miesięcy temu
bardzo to smutne, ale to my ludzie wchodzimy do ich środowiska i takie tam rządzą prawa i nie da się tego zmienić
Janusz
11 miesięcy temu
Podobno katolicy rekinom nie smakują
Twój nick
11 miesięcy temu
Ludzie to najgorsze zwierzęta
Rzeźni xen
11 miesięcy temu
Wyrżnąć rekiny do nogi
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić