o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Piotr Kalsztyn
|

12-latka upuściła plecak z pistoletem w środku. Postrzeliła 4 kolegów

49
Podziel się

Jeden z poszkodowanych został postrzelony w głowę. Trafił na oddział intensywnej terapii.

12-latka upuściła plecak z pistoletem w środku. Postrzeliła 4 kolegów
(Youtube.com)
bDHHCKGd

* Dziewczynka przyniosła w plecaku pistolet półautomatyczny.* Prawdopodobnie broń nie była zabezpieczona, a gdy plecak spadł na podłogę, wystrzeliła. Do zdarzenia doszło w gimnazjum Salvador Castro w Los Angeles. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego dziewczyna przyniosła broń do szkoły. Według relacji świadków, miała myśleć, że jest to jedynie zabawka.

*Dwie osoby odniosły poważne obrażenia. *Najbardziej ucierpiał 15-letni uczeń, który został postrzelony w głowę. Lekarze informują jednak, że jego stan jest już stabilny. Do szpitala trafiła również dziewczyna w tym samym wieku, która została postrzelona w nadgarstek. Dwójka dzieci w wieku 11 i 12 lat doznała tzw. ran stycznych - kule nie przebiły ich ciał. Urazu doznała również 30-letnia kobieta – nie był on jednak efektem postrzelenia lecz chaosu, który zapanował w szkole – informuje CNN.

bDHHCKGf

Strzały padły na zajęciach łączonych, gdzie przebywali uczniowie w różnym wieku. Gdy usłyszano huk broni, nauczyciele w innych klasach kazali uczniom pozostać w salach. Dziewczyna została aresztowana. Policja uznała, że dzieciom nie zagraża niebezpieczeństwo i będą mogły normalnie uczęszczać do szkoły.

*To już trzecie takie zdarzenie w amerykańskiej szkole w ostatnich tygodniach. *23 stycznia w Kentucky uczeń postrzelił 16 osób, a dwie z nich zmarły. Dzień wcześniej 16-latek strzelał w Teksasie do 15-letniego kolegi.

Zobacz także: Zobacz także: Najbardziej krwawa strzelanina w historii Stanów Zjednoczonych
bDHHCKGl

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDHHCKGG
KOMENTARZE
(49)
Buu
3 lata temu
Dobrze że to nie był granat
VASCO
3 lata temu
Aresztowali 12latkę ?
Max
3 lata temu
Czy wszystkie dzieci zostaną objęte opieką psychologa?
bDHHCKGH
Tomek
3 lata temu
Te dzisiejsze dzieci to jakieś opóźnione w rozwoju. Wychowałem się w latach siedemdziesiątych. Wtedy w wieku 8 lat już sami pieszo chodziliśmy do szkoły. A w wieku 9-10 już byliśmy całkiem rozsądni. Dzisiaj jak 12 latek zrobi krzywdę innemu to pisze się jakby był niemowlęciem, nie zdającym sobie sprawy co to jest pistolet lub nóż. Nie wierzę by 12 letnie dziecko mając pistolet nie wiedziało, ze to nie zabawka.
oko
3 lata temu
w usa dzień jak co dzień to jest chore państwo .
Najnowsze komentarze (49)
CIEKAWY
3 lata temu
TO ILE RAZY TEN PISTOLET SPADAŁ ŻE TYLE RANNYCH ?
rex
3 lata temu
"Policja uznała, że dzieciom "... Teraz się mówi dzieciakom.
Piskub
3 lata temu
USA to chory kraj, dostęp do broni to ich święte prawo, ale odpowiedzialność, przechowywanie poza zasięgiem osób, głównie dzieci, które mogą sobie i innym zrobić krzywdę, to jakoś nie istnieje w świadomości przeciętnego obywatela USA.
dorsz
3 lata temu
Pewnie znalazła broń w domu i przyniosła do szkoły żeby pochwalić się kolegom... Nie wyjęła jej przecież, nie strzelała. Nie dziecko powinni aresztować, tylko nieodpowiedzialnych rodziców, którzy udostępnili dziecku dostęp do broni...
janusz
3 lata temu
jak to dziecko! wzięła swoje ulubione zabawki do szkoły!
Mirek
3 lata temu
To chyba jednak była zabawka bo nie ma czegoś takiego jak pistolet półautomatyczny. Choć z drugiej strony według mediów w stanach to był pistolet samopowtarzalny
prorok
3 lata temu
widzieliscie na tym video bialych? oprocz strazakow , paramedykow i policji? tak niedlugo bedzie w calej Europie rowniez biali panowie beda rzadzic do czasu
j-23
3 lata temu
Ten tekst powinni przeczytac zwolennicy powszechnego posiadania broni!!
bDHHCKGz
kriss
3 lata temu
....a gdyby ktoś jeszcze nie załapał. Każdy najmniejszy taki przypadek jest szeroko opisywany w mediach w celu? Rozbroić społeczeństwo amerykańskie - to ich cel.
usacolorado
3 lata temu
Mam pytanie czy Ci koledzy nie byli Zydami????Ufff
Drex
3 lata temu
No nic tylko dać Polakom pozwolenie na broń.
Heh
3 lata temu
Tam to się dopiero dzieje
Jasio logiczn...
3 lata temu
Wszyscy powinni mieć broń! Wtedy by się obronili.
ciekawy
3 lata temu
informacja niepelna - dezinformacja, nazwisko , imie i kolor skóry 12- latki proszę
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić