Aleksandra Sokołowska
Aleksandra Sokołowska| 

32-latek zmarł na koronawirusa. Zostawił pożegnalny list do żony i dzieci

42

Koronawirus rozprzestrzenia się błyskawicznie, pochłaniając coraz więcej ofiar na całym świecie. Wśród nich znalazł się 32-letni Jonathan Coelho z Connecticut w Stanach Zjednoczonych. Przed śmiercią zdążył napisać poruszający list do żony i dzieci.

List pożegnalny chorego na COVID-19
List pożegnalny chorego na COVID-19 (Getty Images)

Amerykanin Jonathan Coelho, który przegrał walkę z COVID-19 napisał pożegnalną notatkę w telefonie, na dzień przed intubacją. Odkryła ją jego żona Katie, kiedy oddano jej rzeczy męża już po jego niespodziewanej śmierci.

U mężczyzny zdiagnozowano koronawirusa 26 marca. Trafił do szpitala ze względu na problemy z oddychaniem. Prognozy lekarzy były jednak optymistyczne i wszystko wskazywało na to, że już wkrótce wróci do zdrowia. Niestety, jego stan diametralnie się pogorszył i mężczyzny nie udało się uratować. Osierocił dwoje dzieci – 10-miesięczną córkę Penelope i 2-letniego syna Braedyna, chorego na porażenie mózgowe.

Koronawirus na świecie. Poruszający list pożegnalny od chorego na COVID-19

Kocham was z całego serca, daliście mi najlepsze życie, o jakim zawsze marzyłem. Mam szczęście i jestem dumny, że jestem twoim mężem i ojcem Braedyna i Penny" – zaczął poruszającą notatkę 32-latek.

Katie, jesteś najpiękniejszą i najbardziej opiekuńczą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem. To, że jesteś najlepszą mamą dla dzieci, jest dla mnie najpiękniejszym darem"– pisał dalej mężczyzna.
"Daj Braedynowi znać, że jest moim najlepszym kumplem, i jestem dumny z tego, że jestem jego ojcem. (...) Poinformuj Penelope, że jest księżniczką i może mieć w życiu wszystko, czego zapragnie" – poprosił żonę.

Jestem szczęściarzem… – zakończył.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.
Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić