Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Anja Rubik skrytykowała Agatę Dudę. Twierdzi, że nie interesuje się losem kobiet

11

Kobiety głośno protestują w sprawie pomysłu zaostrzenia prawa antyaborcyjnego. Anja Rubik ma żal do Agaty Dudy, że nie zajęła stanowiska w tej kontrowersyjnej kwestii.

Anja Rubik skrytykowała Agatę Dudę
Anja Rubik skrytykowała Agatę Dudę (Getty Images, Toni Anne Barson , Contributor)

Anja Rubik jest znana z tego, że lubi komentować działania obozu rządzącego. Tym razem postanowiła wyrazić swoją opinię na temat postawy Agaty Dudy. Pierwsza Dama do tej pory nie wypowiedziała się na temat zaostrzenia prawa antyaborcyjnego, co boli modelkę.

Rubik skomentowała tę postawę na Instagramie. Celebrytka zaprezentowała swoje zdanie w komentarzach pod zdjęciem, które opublikował prezydent Andrzej Duda. Widnieje na nim właśnie Agata Duda, która ma na sobie maseczkę ochronną.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Łukasz Szumowski: "Maseczki zostaną, dopóki będzie z nami wirus"

Kobieta, którą nie obchodzi los innych kobiet… jakie to przykre. Zawsze tęskniłam za Marią Kaczyńską, a w takich momentach szczególnie - napisała Rubik.

Komentarz modelki nie umknął uwadze innych internautów. Instagramowicze popierają stanowisko Rubik poprzez dawanie tzw. serduszek do tej opinii.

Plany zaostrzenia przepisów antyaborcyjnych budzą wiele kontrowersji

Kobiety nie zgadzają się, by odbierać im prawo do aborcji z powodu nieodwracalnych uszkodzeń płodu i głośno protestują. Wątek jest szeroko komentowany przez osoby z różnych środowisk. To kolejny temat, który przebija się przez pandemię koronawirusa i pojawia się na pierwszym planie.

Przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej protestuje też m.in. Kuba Wojewódzki. Showman nazwał tej projekt "aspiracją zepchnięcia naszego kraju w fundamentalistyczną otchłań".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić