REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Seweryn Dracki24.01.19 (09:31)

Antoni Macierewicz w "Radiu Maryja" o "stwarzaniu fałszywej rzeczywistości" przez cybernetykę

Może i w "Radiu Maryja" audycja nazywa się "Rozmowy niedokończone", ale wygłaszane tam tezy zawsze są stanowcze i mocne. Szczególnie jeśli w studiu gości były minister obrony - Antoni Macierewicz. W ostatnim programie, streszczając, zdradził, że życie w matrixie, to wcale nie musi być tylko filmowy wymysł.
Adam Chełstowski / Forum

Polityk PiS, który jeszcze nie tak dawno odpowiadał za zewnętrzne bezpieczeństwo naszego kraju, podzielił się dość śmiałymi tezami ze słuchaczami "Radia Maryja" i widzami telewizji "Trwam".

- Współczesne narzędzia cybernetyczne poprzez multiplikację oraz zdolność docierania i otaczania człowieka fałszywą rzeczywistością, pozwalają na stworzenie zupełnie kłamliwego obrazu rzeczywistości, a także dążenia do kierowania świadomością społeczną w fałszywą stronę – przekonywał Antoni Macierewicz.

REKLAMA

Oczywiście za krecią robotę w temacie "fałszowania świadomości społecznej" obciąża przede wszystkim Rosjan. To oni mieli oprócz wojsk cybernetycznych stworzyć wojska informacyjne działające w cyberprzestrzeni. Te z kolei mają wpływać na tworzenie i rozprzestrzenianie się informacji, a także nadawanie im odpowiedniego znaczenia.

Na wideo poniżej możesz obejrzeć cały materiał z występem Antoniego MATRIXiewicza:

- W ten sposób można doprowadzić do sytuacji, w której odbiorca ma wrażenie, że miliony osób potępiają np. katolicką naukę społeczną. Tak naprawdę siedzi tam jeden człowiek, który jak napisze jakiś tekst, to później go powiela i modyfikuje, żeby sprawiać wrażenie, że to nie jest jeden tekst, ale różne teksty - tłumaczył Macierewicz.

Były szef MON na dowód takiej działalności przywołał sytuację, gdy (według niego) przy wykorzystaniu narzędzi cybernetycznych, próbowano skłócić najważniejszych dowódców w polskiej armii.

Dajecie wiarę rewelacjom byłego ministra obrony?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij