Dagmara Smykla-Jakubiak
Dagmara Smykla-Jakubiak| 

Aresztowano "Davida Schwimmera". Sobowtór ma 36 lat

4

Złodziej nie miał wielkich szans na ukrycie się, po tym jak jego wizerunek został rozpowszechniony przez setki tysięcy fanów amerykańskiego aktora.

Aresztowano "Davida Schwimmera". Sobowtór ma 36 lat
(Facebook.com)

Brytyjska policja zatrzymała człowieka podejrzanego o kradzież. Nie byłoby w tym fakcie nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że chodzi o słynnego złodzieja, który łudząco przypomina Rossa z "Przyjaciół". Wiemy o nim tylko tyle, że został zatrzymany w Londynie i ma 36 lat. W jego wieku David Schwimmer żegnał się ze swoją najsłynniejszą rolą.

Prośba o pomoc w zidentyfikowaniu złodzieja trafiła na pierwsze strony gazet. Udostępnione przez policję zdjęcie mężczyzny trzymającego zgrzewkę piwa w kilka godzin zostało zalane przez dowcipy fanów "Przyjaciół". Niektórzy ostrzegali funkcjonariuszy przed podejrzanym, który "jest znany z tego, że studiował karate i opanował sztukę Unagi, stan całkowitej świadomości".

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Policjanci podchwycili dowcip. Podziękowali wszystkim za tak szybki i liczy odzew i oznajmili, że po "dokładnym zbadaniu tej sprawy potwierdzili, iż David Schwimmer był w tym czasie w Ameryce".

Podobnie zareagował sam "podejrzany'. David Schwimmer opublikował nagranie, na którym wiernie odtworzył obraz z monitoringu sklepowego i napisał: "Panie władzo, przysięgam, że to nie byłem ja. Jak widzicie, byłem w tym czasie w Nowym Yorku".

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić