aktualizacja 

Ariana Grande w histerii po zamachu na koncercie

100

Gwiazda muzyki pop jest w fatalnej kondycji psychicznej. Następnych koncertów Ariany Grande zaplanowanych na trwającej trasie nie będzie.

Ariana Grande w histerii po zamachu na koncercie
(PAP)

Wokalistka wpadła w histerię po tragicznych wydarzeniach. Jej otoczenie informuje, że artystka nie potrafi poradzić sobie z myślą o zabitych nastolatkach, które przyszły na koncert w Manchesterze, by cieszyć się jej muzyką - informuje tmz.com. W zamachu zginęły co najmniej 22 osoby, a ponad 50 odniosło rany. Gwiazda jest załamana.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Ariana Grande zawiesiła swoją trasę koncertową. To oznacza, że nie przyjedzie do Polski. Miała wystąpić 31 maja w Łodzi. Jak mówią bliscy artystki, jej stan emocjonalny nie pozwala na dalsze koncerty. Obawia się również o bezpieczeństwo widzów oraz swojego zespołu.

Opłakujemy życie dzieci i bliskich, którzy zginęli na skutek tego tchórzliwego czynu - powiedział menedżer Scooter Braun.

Eksplozja wstrząsnęła halą w Manchesterze tuż po koncercie. Są podejrzenia, że zaatakował zamachowiec samobójca. Po wybuchu w sieci pojawiły się wpisy zwolenników ISIS, którzy wyrażali swoją radość z powodu śmierci "krzyżowców", jak nazywają chrześcijan.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić