Dagmara Smykla-Jakubiak
Dagmara Smykla-Jakubiak| 

Banknoty leżały na ulicy. Kierowcy oddali je policji

20

Policjanci z Dunwoody byli mile zaskoczeni postawą mieszkańców miasta, którzy oddali tysiące dolarów zebrane z pobliskiej autostrady po wypadku opancerzonej ciężarówki. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Banknoty leżały na ulicy. Kierowcy oddali je policji
(twitter.com, @lungaxhamela)

Studolarówki latały w powietrzu. Tysiące dolarów dosłownie wylały się na autostradę w pobliżu Dunwoody w stanie Georgia. Według lokalnych mediów z niedomkniętych drzwi opancerzonej ciężarówki wiozącej pieniądze wysypało się w sumie około 175 tys. dolarów.

Kierowcy ryzykowali życiem, zbierając banknoty. Większość pozbierali pracownicy firmy przewożącej transport gotówki, ale część kierowców wpadła w istny szał. Kilku zostało prawie potrąconych przez inne samochody, kiedy parkowali na poboczu i zgarniali całe garście dolarów z jezdni.

Następnego dnia wielu otrzeźwiało. Policjanci przypomnieli w mediach społecznościowych, że przywłaszczenie sobie pieniędzy, które wysypały się z ciężarówki jest kradzieżą i będzie ścigane. Nie spodziewali się wielkiego odzewu, jednak mieszkańcy Dunwoody mile ich zaskoczyli.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Wierzcie albo nie, ale niektórzy oddają pieniądze, które wysypały się z ciężarówce na autostradzie I-285. Wiemy, że to było dziwne zdarzenie i pieniądze kuszą, ale zróbcie to, co należy i oddajcie je - apelują policjanci.

Rekordzista oddał 2,1 tys. dolarów. Randrell Lewis przyznał, że początkowo chciał przeznaczyć zebrane pieniądze na potrzeby swojej rodziny, ale ostatecznie przemógł się i zawiózł je na policję. Do tej pory skruszeni zbieracze banknotów odwieźli na komisariat ponad 4 tys. dolarów - informuje Fox News. Policja ma za to nowy problem.

Dostajemy kolejne zgłoszenia o kierowcach blokujących I-285 w poszukiwaniu pieniędzy. TAM JUŻ NIE MA PIENIĘDZY. Prosimy, przestańcie - apelują zniecierpliwieni funkcjonariusze.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz też: Zaskakujące zakończenie niegroźnej stłuczki. Pieszy dwa razy uniknął śmierci
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić