Wróć na
wb
|

Bardzo mocne słowa Szymona Hołowni. Porównał Jarosława Kaczyńskiego do włamywacza

156
Podziel się

Szymon Hołownia, niezależny kandydat na fotel prezydenta, znany jest z tego, że w swoich wypowiedziach nie przebiera w słowach. W jednym z ostatnich wywiadów porównał Jarosława Kaczyńskiego do włamywacza.

Bardzo mocne słowa Szymona Hołowni. Porównał Jarosława Kaczyńskiego do włamywacza
(PAP, Radek Pietruszka)
bCZHPkgR

Sejm 6 kwietnia uchwalił ustawę, zgodnie z którą wybory prezydenckie w 2020 roku mają zostać przeprowadzone wyłącznie w drodze głosowania korespondencyjnego. Ustawą zajmuje się teraz Senat. Marszałek Tomasz Grodzki zapowiadał, że senatorowie wykorzystają cały 30-dniowy termin, który gwarantują przepisy.

O wyborach prezydenckich mówił Szymon Hołownia. - Na razie nie wiemy, na czym stoimy, nie wiemy, kiedy wybory się odbędą wybory, według jakiej procedury, jaka będzie wtedy sytuacja epidemiologiczna - wskazywał.

To sytuacja, w której ktoś nam chce pod płaszczykiem epidemii ukraść demokrację w tak bezczelny sposób, w jaki nikt tego jeszcze nie robił. I co, ja mam na to patrzeć? Szulera trzeba spróbować ograć w jego grę, doprowadzić do zmiany ordynacji z powrotem na demokratyczną, złożyć urząd i wygrać jeszcze raz w uczciwych wyborach - powiedział Hołownia na antenie TVN24.

bCZHPkgT

Hołownia porównał Kaczyńskiego do włamywacza

Jeszcze w marcu Jarosław Gowin zaproponował pewne zmiany konstytucyjne. Miały one zakładać przesunięcie wyborów do 2022 roku, a jednocześnie przedłużyłyby automatycznie kadencję Andrzeja Dudy o kolejne dwa lata. Hołownia jest ogromnym przeciwnikiem zmian w konstytucji, co jasno wyraził swoją wypowiedzią na ten temat.

Gowin idzie w niemądrą stronę mówiąc, że trzeba teraz zmieniać konstytucję. Zmiana konstytucji z Jarosławem Kaczyńskim to jak wymiana zamków w domu z włamywaczem. Takich rzeczy po prostu się nie robi, bo wiadomo jak się to skończy - podkreślił.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bCZHPkhu
KOMENTARZE
(156)
macias
5 miesięcy temu
Pan Hołownia z tym swoim ogromnym poparciem już powinien zostać ogłoszony Prezydentem. URRA
myślmy
5 miesięcy temu
rany on chce być prezydentem!!
Janusz
5 miesięcy temu
Dużo mam zarzutów do Kaczyńskiego. Ale kim jest Hołownia? Dlaczego miałbym go uznać, że będzie dobrym prezydentem?
bCZHPkhv
polak
5 miesięcy temu
błędy w scenariuszu redaktorze
hołownia jest
5 miesięcy temu
NIKIM i niech już tak zostanie !!! :D
Najnowsze komentarze (156)
xyz
3 miesiące temu
delikatnie powiedziane, jego można porównać do malarza pokojowego
msa
5 miesięcy temu
holownia,-po co wy falsyfikaty kandydujecie.no chyba nie wydaje wam sie ze przeskoczycie Dude.jesli jednak uwazacie ze przeskoczycie to najpierw zasiegnijcie porady psychiatry o stanie waszego umyslu.
ŚWIATŁOŚĆ
5 miesięcy temu
Przecież to obłudnik kłamca i hipokryta, który jest przedłużeniem PO bo jest z TVNu i płacze aktorsko na zawołanie, wyciskając sobie łzy palcami wymuszając je, po to żeby zwrócić na siebie uwagę. Nie dajcie się nabrać to lepszy cwaniaczek, który nic nikomu nigdy nie dał i nie da i będzie mówił jak PZPR że da ale tylko będzie mówił!!! i to wszystko.
Seniorka
5 miesięcy temu
Nie ma wśród kandydatów osoby godnej reprezentowania Polski. Pan Duda się nie rozwinął jako osobowość. Inni tylko szarpią ,,suknię ojczyzny" jakby to powiedział Piotr Skarga! W Polsce nie ma kontynuacji władzy, tylko wywracanie wszystkiego do góry nogami.
Robin
5 miesięcy temu
W Głuchej Dolnej.
Polak
5 miesięcy temu
Chciałbym dożyć lat,gdy polacy zjednoczą się !!!
mili19
5 miesięcy temu
W Szymonie najbardziej przekonuje mnie to, że nie hejtuje, mówi bardzo merytorycznie, jego krytyka władz jest bardzo konstruktywna!
Apd
5 miesięcy temu
Przekonuje mnie ten człowiek. Na dziś dzień ma mój głos
bCZHPkhn
kinia
5 miesięcy temu
I bardzo dobrze mówi, nie mozemy pozwolić na przeprowadzenie tych nieuczciwych wybórów w maju!!!
POGO
5 miesięcy temu
ŻAŁOSNY TEN KOLEŚ !!!!!!!!!!!!!!!
kot Prezesa🐱
5 miesięcy temu
Ten Hołownia jest naprawdę ,,mocny" , prawie jak Dasz Mocny, tylko prawie robi różnicę...
rafał
5 miesięcy temu
Hołownia może wypisywać na Kaczyńskiego takie słowa że jest włamywaczem ja rozumie że mały i słaby kandydat nie ma szans do Prezydenta Andrzeja Dudy ma klasę i kulturę uczniowie i dziecinie powinni kandydować jaki wzrost taki rozum bo szczego miał urosnąć
BBB
5 miesięcy temu
Hołownia przestań obrażać ludzi słuchać już Cie nie można. Wyłącz się bo wykończysz więcej ludzi niż koronawirus. No proszę TVN chce być prezydentem.
IV sort
5 miesięcy temu
Już nadszedł czas, że bycie w PISie, jest większym wstydem, niż było bycie w PZPR.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić