REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 40 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski29.12.17 (18:43)

Bezdomny zgwałcił i zabił 90-letnią staruszkę

Policji udało się zatrzymać 30-letniego Adriana Z. oskarżonego o popełnienie wyjątkowo brutalnej zbrodni, która wstrząsnęła Podlasiem.
Agencja Gazeta

90-latka została zamordowana w Domu Weterana. Martwą w domu spokojnej starości w Suwałkach znalazła ją znajoma, która drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia przyszła do koleżanki w odwiedziny. Dramat wydarzył się w ubiegłym roku.

Mężczyzna znał ofiarę i bywał w Domu Weterana w Suwałkach. Jego mieszkańcy czasem wpuszczali 30-latka do środka i pozwalali mu przenocować w piwnicy. Zdarzało się, że Genowefa D. pożyczała mu pieniądze - podaje Fakt.

REKLAMA

Zobacz także: Morderstwo w Kozienicach. Zabił rodzinę, sam się powiesił
( video_player http://wp.tv/?mid=2011073 true #adv=1# )

W czasie dochodzenia okazało się, że bezdomny zgwałcił staruszkę, zanim ją zamordował. O potworną zbrodnię już wtedy podejrzewano Adriana Z. Teraz prokuratura w Suwałkach skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko niemu. Adrianowi Z. grozi od 12 do 25 lat więzienia, a nawet dożywocie.

30-latek działał z bezpośrednim zamiarem zabójstwa kobiety. Morderstwa dokonano ze szczególnym okrucieństwem - skomentował Ryszard Tomkiewicz - rzecznik suwalskiej prokuratury.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij