Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Biedronka nagrodzi pracowników. Każdy może liczyć na 2300 zł

15
Podziel się:

Serwis Money.pl uzyskał informacje, które mówią o tym, że pracownicy Biedronki mają otrzymać nagrody. Sieć dyskontów przyzna im 2300 zł brutto premii. Oczywiście pod pewnymi warunkami.

Pracownicy Biedronki mogą liczyć na nagrody
Pracownicy Biedronki mogą liczyć na nagrody (Getty Images, SOPA Images)

Money.pl dotarło do pisma skierowanego do pracowników Biedronki i listu prezesa sieci handlowej Pedro Soaresa dos Santosa. Zostało w nim napisane, że każdy pracownik może liczyć na uzyskanie 2300 zł brutto tzw. nagrody specjalnej, która zostanie wypłacona wraz z wynagrodzeniem za kwiecień. Według ustaleń serwisu Money.pl pracownicy Biedronki jeszcze nie zostali o tym poinformowani.

By dostać nagrodę, trzeba spełnić pewne warunki. Premia będzie należeć się pracownikom posiadającym umowę o pracę co najmniej od 1 kwietnia 2019 roku i tym, którzy nie są menadżerami ocenianymi w ramach procesu PMC. Osoby pracujące na niepełny etat również będą mogły liczyć na nagrodę - zostanie ona proporcjonalnie przeliczona.

Jest jeszcze kilka powodów, które mogą pozbawić pracownika premii. Mowa o absencji powyżej 180 dni w 2019 roku (łącznie), ponownym zatrudnieniu w grupie (gdy absencja i przerwa w zatrudnieniu przekracza 180 dni w 2019 r.), nieusprawiedliwionej nieobecności w 2019 r., ocenie pracy "poniżej oczekiwań" lub "zdecydowanie poniżej oczekiwań", a także pracownikach, wobec których podjęto decyzję o rozwiązaniu umowy.

Zobacz także: Tarcza antykryzysowa 2.0. "Kolejne elementy siłą rzeczy pojawią się z czasem"

Do pracowników napisał nawet prezes Jeronimo Martins

Takie ustalenia przedstawił serwis Money.pl. Pedro Soares dos Santos skierował w stronę pracowników Biedronki bardzo głębokie słowa.

Żyjemy w bardzo trudnych i niepewnych czasach, pogrążeni w głębokiej pandemii, która sprawiła, że świat podjął niestrudzoną walkę z chorobą nieznającą żadnych granic. Ten głęboki kryzys uświadomił uświadomił wszystkim to, co w naszej Grupie wiedzieliśmy zawsze: Wasza praca, dzięki której umożliwiamy milionom rodzin zakupienie żywności i produktów niezbędnych do życia, ma kluczowe znaczenie - przekazał w liście.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

KOMENTARZE
(15)
Beza
2 lata temu
To nie jest żadna premia z powodu pracy podczas obecnej sytuacji tylko najzwyklejsza premia roczna. Bujda na resorach. Zwykle dawali pod koniec kwietnia a teraz z wypłatą. Ludzie nie liczcie że dostaniecie coś jeszcze.
Beata
2 lata temu
Co to jest 2 tysiące premii śmiech na sali, takie blogerki jak deynn czy kejti (z bloga szpilkowy ebiznet) zarabiają tyle czasem w godzinę, powinni dawać po 5 000
Ddd
2 lata temu
Brawo oby więcej takich firm
xxx
2 lata temu
Normlnie kupa kasy hehe rozumie 2300 netto. A może podadzą ile zarobi biedronka netto za okres koronawirusa i jego zarząd.
Monika
2 lata temu
A kaufland zwiększył ilość regionalnych czyli kolesie Pana AU dostaną kasę a ludzie na sklepie nie 1000 zł tylko 500 jak to piszą w kauflandzie i musimy pracować 24 h. Jak widzę zarząd czyli pan AU bo prezes firmy nic nie znaczy . Brawo zarząd kaufland.
Wstyd
2 lata temu
Co z pracownikami służby z drogi? Dlaczego lekarze i pielęgniarki nic nie dostają za ciężką pracę w czasach pandemii?
sąsiad
2 lata temu
można coś poplotkować po sąsiedzku
hamburger
2 lata temu
trudno za nim nadążyć
bgp.
2 lata temu
straciłem już to świadomy jestem... dalej tak jak to jest zrobione.. wedle umowy nie ale myślę że taka przebojowa jest
pgb
2 lata temu
praca... kwiatem to też praca już nie musisz
gra ..
2 lata temu
czyli lista została zamknięta...
Pracownik
2 lata temu
Ta premia wypłacana jest co roku zawsze w kwietniu, a że akurat mamy epidemię to sobie dopowiadacie że to za pracę w tym czasie - NIE premia kwietniowa(inaczej roczna) jest wypłacana od wielu lat
Magda
2 lata temu
i Biedronka Powinna tak jeszcze wynagrodzić Kierowców ich transportów czyli Ludzi pracujących za kółkiem bez których nie byłoby dostaw do sklepów towaru na półkach i żywnosci w sklepie brawa wielkie dla kasjerów magazynierow ale też dla Dzielnych ludzi pracujących w Transporcie za kółkiem kierowców Tirów bo bez Waszej Pracy Panowie wszyscy by zgineli Jesteście cichymi wielkimi Bohaterami całej tej Tragedi Brawa dla Panów pracujących na Tirach przywożących Towary.. Wam Należą się wielkie Ukłony i dla osób Sprzątających w sklepach
Ola z centrum
2 lata temu
Ja bym dodała do warunków premii, że się należy jesli pracownik pracuje podczas pandemii, a nie siedzi w domu na zwolnieniu czy opiece. Wtedy szacun i uznanie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić