Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Biedronka nagrodzi pracowników. Każdy może liczyć na 2300 zł

19

Serwis Money.pl uzyskał informacje, które mówią o tym, że pracownicy Biedronki mają otrzymać nagrody. Sieć dyskontów przyzna im 2300 zł brutto premii. Oczywiście pod pewnymi warunkami.

Pracownicy Biedronki mogą liczyć na nagrody
Pracownicy Biedronki mogą liczyć na nagrody (Getty Images, SOPA Images)

Money.pl dotarło do pisma skierowanego do pracowników Biedronki i listu prezesa sieci handlowej Pedro Soaresa dos Santosa. Zostało w nim napisane, że każdy pracownik może liczyć na uzyskanie 2300 zł brutto tzw. nagrody specjalnej, która zostanie wypłacona wraz z wynagrodzeniem za kwiecień. Według ustaleń serwisu Money.pl pracownicy Biedronki jeszcze nie zostali o tym poinformowani.

By dostać nagrodę, trzeba spełnić pewne warunki. Premia będzie należeć się pracownikom posiadającym umowę o pracę co najmniej od 1 kwietnia 2019 roku i tym, którzy nie są menadżerami ocenianymi w ramach procesu PMC. Osoby pracujące na niepełny etat również będą mogły liczyć na nagrodę - zostanie ona proporcjonalnie przeliczona.

Jest jeszcze kilka powodów, które mogą pozbawić pracownika premii. Mowa o absencji powyżej 180 dni w 2019 roku (łącznie), ponownym zatrudnieniu w grupie (gdy absencja i przerwa w zatrudnieniu przekracza 180 dni w 2019 r.), nieusprawiedliwionej nieobecności w 2019 r., ocenie pracy "poniżej oczekiwań" lub "zdecydowanie poniżej oczekiwań", a także pracownikach, wobec których podjęto decyzję o rozwiązaniu umowy.

Zobacz także: Tarcza antykryzysowa 2.0. "Kolejne elementy siłą rzeczy pojawią się z czasem"

Do pracowników napisał nawet prezes Jeronimo Martins

Takie ustalenia przedstawił serwis Money.pl. Pedro Soares dos Santos skierował w stronę pracowników Biedronki bardzo głębokie słowa.

Żyjemy w bardzo trudnych i niepewnych czasach, pogrążeni w głębokiej pandemii, która sprawiła, że świat podjął niestrudzoną walkę z chorobą nieznającą żadnych granic. Ten głęboki kryzys uświadomił uświadomił wszystkim to, co w naszej Grupie wiedzieliśmy zawsze: Wasza praca, dzięki której umożliwiamy milionom rodzin zakupienie żywności i produktów niezbędnych do życia, ma kluczowe znaczenie - przekazał w liście.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić