#blogdnia Popkultura dla geeków

0

Mało jest miejsc w sieci traktujących w przystępny sposób o popkulturze. Ichabod.pl to mnóstwo tekstów, ale także autorskich materiałów wideo, które w luźny sposób przybliżą Wam świat filmów, seriali, superbohaterów i komiksów.

#blogdnia Popkultura dla geeków
(Youtube.com)

Każdy tekst pisany jest z perspektywy fana. Łukasz udziela się w różnych kanałach social media, jednak Ichabod.pl to jego główne miejsce publikowania treści. Jest wyjątkowym geekiem w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Potrafi zarazić swoim optymizmem, zaskoczyć wiedzą, zaimponować fachowością.

Z teksów na blogu każdy wyniesie coś dla siebie. Często są one skierowane do początkujących w danym temacie, dzięki czemu możemy dowiedzieć się jak zacząć czytać komiksy superbohaterskie lub poznać historię różnych bohaterów. Z drugiej strony zagłębieni w tematach fani mogą uzupełnić swoją wiedzę lub podyskutować z autorem na konkretne tematy.

Na blogu znajdziemy wiele więcej niż recenzje filmów czy seriali. Przede wszystkim to, co tygryski lubią najbardziej, czyli wszelkiego rodzaju zestawienia. Oprócz tego na blogu są relacje z eventów, felietony. I przede wszystkim wideo, które każdy poruszany temat omawiają z każdej strony w fachowy i wyczerpujący sposób. A fani komiksów znajdą dla siebie mnóstwo informacji zarówno z Polski, jak i świata.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić