Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Boniek odpowiedział Andrzejowi Dudzie

8
Podziel się:

Prezes PZPN Zbigniew Boniek często komentuje bieżące sprawy w mediach społecznościowych. Tym razem przyjacielsko ostrzegł prezydenta Polski. Chodzi o grupę na Twitterze.

Zbigniew Boniek zwrócił się do Andrzeja Dudy.
Zbigniew Boniek zwrócił się do Andrzeja Dudy. (Getty Images, Lars Baron - FIFA / FIFA)

Boniek dyplomatycznie zwrócił uwagę prezydentowi. Na Twitterze prezes PZPN zwrócił się do Andrzeja Dudy. Podkreślił przy tym swój szacunek do głowy państwa.

Szanowny Panie Prezydencie, odwołując się do naszej znajomości i mojego szacunku do Pana, mam taką małą podpowiedź. Niech Pan uważa na grupę "#Duda2020" na TT, bo robią Panu złą robotę . Stado..... nie wiadomo przez kogo spuszczone. Ukłony i szacunek - napisał Zbigniew Boniek na Twitterze.

W ten sposób skrytykował sztab Dudy. Zbigniew Boniek uważa, że nie ma sensu w ogóle prowadzić kampanię prezydencką w trakcie pandemii koronawirusa.

Wybory prezydenckie w Polsce mają się odbyć 10 maja. Na razie nie ma planów odwołania ich ze względu na wirusa zbierającego swoje żniwo na całym świecie.

Tweet Bońka oburzył internautów. W komentarzach przeważają opinie, że szef PZPN nie powinien publicznie zabierać głosu w sprawach politycznych. Zdaniem komentujących Boniek powinien skupić się na piłce nożnej.

Nie pierwszy raz zjadliwie skomentował działania polityków. W innym wpisie na Twitterze Boniek "pogratulował dobrego samopoczucia" politykom, którzy "jeszcze bawią się w wybory".

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

KOMENTARZE
(8)
juda
2 lata temu
Boniek jest nierobem
Kar
2 lata temu
Dobrze powiedzial. Ma racje
Asdd
2 lata temu
👏 Zibi
Ccc
2 lata temu
Zajmij się lepiej polską piłką. Od czasu , kiedy zostałeś wybrany widzimy same klęski i idiotyczne decyzje. Powiedz nam wszystkim czego może nauczyć Lewandowskiego , Milika, Zielińskiego itd....trener naszej kadry- Brzęczek.
Anzem
2 lata temu
Ma prawo i racje
Pawełek z USA
2 lata temu
Brawo
ewa
2 lata temu
Pan Boniek, jak każdy obywatel, ma prawo głosu i może wypowiadać opinie. Niegłupie zresztą.
Togame
2 lata temu
I to dobrze odpowiedział boniek ukłony i szacunek prezydentowi Andrzejowi dudzie
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić