o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Były tenisista ma teorię spiskową o koronawirusie. "To przygotowanie do czipizacji"

66
Podziel się

Marat Safin zawsze był bardzo barwną postacią. Przy okazji szalejącej pandemii postanowił przypomnieć o swoim kontrowersyjnym podejściu i zaprezentował teorię spiskową dotyczącą koronawirusa. Były rosyjski tenisista twierdzi, że to przygotowanie do czipizacji.

Rosyjski sportowiec twierdzi, że koronawirus ułatwi wszczepianie ludziom czipów. Grafika ilustracyjna pochodzi z filmu George'a Lucasa z 1971 roku pt. "THX"
Rosyjski sportowiec twierdzi, że koronawirus ułatwi wszczepianie ludziom czipów. Grafika ilustracyjna pochodzi z filmu George'a Lucasa z 1971 roku pt. "THX" (Materiały prasowe)
bDJIcsbp

Dzięki swojej teorii spiskowej Marat Safin znów wysunął się na pierwsze strony gazet. Kontrowersje wzbudziła jego odpowiedź na pytanie o pandemię koronawirusa. - Myślę, że to przygotowanie ludzkości do czipizacji - przyznał podczas rozmowy z portalem sports.ru.

Czipizacja to oczywiście nic innego jak wszczepienie ludziom czipów. - W 2015 roku Bill Gates powiedział, że będziemy mieli pandemię, a kolejna wojna będzie wirusowa, nie nuklearna. Potem przedstawiono symulację tego na forum ekonomicznym w Davos – przypomniał.

Gates nie jest wizjonerem. On to po prostu wiedział - stwierdził Rosjanin, który był numerem 1 w tenisowym rankingu w 2000 roku.

bDJIcsbr

"Po prostu zbliżamy się do czipów"

Emerytowany sportowiec podkreślił, że sądzi, iż nie wiemy wszystkiego na temat pandemii koronawirusa. - Uważam, że z koronawirusem nie jest tak, jak to jest nam przedstawiane, ale ludzie w to wszystko wierzą, w te straszne historie z telewizji. Niektórzy wierzą, że cywilizacja się skończy, ale ja w to nie wierzę. Po prostu zbliżamy się do czipów - zaznaczył.

Kto, zdaniem Rosjanina, stoi za spiskiem? - Myślę, że są to ludzie potężniejsi niż światowi liderzy. Prawdziwi mistrzowie pieniądza, panowie świata, którzy łatwo mogą zmieniać bieg historii - podsumował.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDJIcsbx

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bDJIcsbS
KOMENTARZE
(66)
DFTGD
11 miesięcy temu
COW-ID 19 JAK SIE NIE ZASZCZEPISZ ZOMO CIE DOPROWADZI W TRYBIE PILNYM ALBO NIC NIE KUPISZ I NIE BĘDZIESZ SIE MÓGŁ LECZYĆ PISMO ŚWIĘTE O TYM PISZE
Emigrant
11 miesięcy temu
Ma rację. W nowych szczepionkach będzie coś jakby kod kreskowy. Dlatego nie dostaniecie jej w strzykawce tylko taki plasterek z igłami. Te ugly już pod skóra zostaną bo są z cukru i jakiś kryształów. Później nawet smartfonem będzie można dane odczytać.
JAY J
11 miesięcy temu
ID2020 nadchodzi. Sprawdźcie sobie w sieci hasło ID2020. Ten Rosjanin ma rację i nie jest to teoria spiskowa.
bDJIcsbT
No tak
11 miesięcy temu
Zaraz chlopaczyna umrze na zawał albo właśnie tego wyimaginowanego wirusa za mówienie skąd inąd prawdy. Nie będzie to pierwszy i ostatni raz, ale to przecież tylko teoria spiskowa.
Mateuszek 5G
11 miesięcy temu
5G i czipy i bioroboty zrobione!!!Sterowalność pełna!
Najnowsze komentarze (66)
żadna nowość
11 miesięcy temu
Ameryki nie odkrył. od lat było wiadomo co dla nas szykują, tylko do ludzi to nie docierało , bo wystarczyło o tym wspomnieć to w odpowiedzi pewnie słyszało się ... wiadomo co.
SuperGość
11 miesięcy temu
Trochę się Safin rozpędził jak to sportowiec bo do przyjęcia zwykłej szczepionki czy antidotum na korona wirusa czip nie będzie w niczym użyteczny natomiast sporo chorób zwłaszcza neurologicznych już próbuje się leczyć za pomocą wprowadzenia czipa a wszczepiany kardiowerter-defiblirator nie jest niczym innym jak dużym czipem i kilkanaście milionów ludzi na Ziemi ratuje od śmierci. Na czasy ostateczne i znamię szatana trzeba jeszcze poczekać ale i nie zapominać o tym problemie.
Mira
11 miesięcy temu
a dlaczego spiskowa? Ktoś ma jakieś wątpliwości, że to zamierzone działanie? Doszliśmy do ściany. W laboratoriach kombinują nowe wirusy aby ludzi ubezwłasnowolnić a My jak te owce na rzeź. Obudźcie się, pomyślcie.
rozum
11 miesięcy temu
nidy wiecej o2 propaganda tu jak cholera
Malcolm X
11 miesięcy temu
To nie jest żadna teoria spiskowa WHO i ONZ to prywatne firmy Rothschildów i Rockefellerów. Razem z Billem Gatesem chcą wyludnić planetę i za pomocą systemu ID2020 oraz 5G chcą przejąć nad ziemią całkowita kontrolę, a kto się nie podporządkuję zginie.
Malcolm X
11 miesięcy temu
To nie jest żadna teoria spiskowa WHO i ONZ to prywatne firmy Rothschildów i Rockefellerów. Razem z Billem Gatesem chcą wyludnić planetę i za pomocą systemu ID2020 oraz 5G chcą przejąć nad ziemią całkowita kontrolę, a kto się nie podporządkuję zginie.
AntyTeza
11 miesięcy temu
Nastepna wojna nie bedzie o rope, a o wode. Chipy nie sa potrzebne ludzie sami sie chwala wywiadowi USA wlasnymi facebookami, twitterami, instagramami i uzywaniem google, chrome itp.
Wawa
11 miesięcy temu
Nareszcie ktoś publicznie to powiedział. Oczywiście będą próbowali go ośmieszyć.
bDJIcsbL
podgląd
11 miesięcy temu
dokładnie, pierwszym etapem kiedy ludzie poddali się dobrowolnej kontroli i inwigilacji był terroryzm po ataku na wto, teraz dobrowolnie poddają się i legitymizują działania władzy do zmiany prawa w kierunku dalszej inwigilacji ludzi niby tylko dla celów kontrolowania rozprzestrzeniania się wirusa, płacenie kartą a nie gotówką, śledzenie telefonów itd. I nawet jeśli to tylko spekulacyjna teoria to nie wierzę by jakiekolwiek państwo odkręciło potem raz wprowadzone przepisy inwigilacyjne.
rob
11 miesięcy temu
No cóż, Pan Rosjanin Ameryki nie odkrył. Kontrola społeczeństw, jest pewnym procesem, a to jest kolejny etap, tak jak w każdym profesjonalnie przygotowanym projekcie.
CNNNC
11 miesięcy temu
Bolszewizm i komunizm pochodza z Niemiec , a nie ze Wschodu . Lenin byl niemieckim agentem finansowanym przez Niemy jak wyjezdzal z Niemiec do Rosji robic Rewolucje Pazdziernikowa 1917 . Bill Gates to slup od Lenina
olaf
11 miesięcy temu
Brzmi jak science fiction !!!Ale ludzie zaczynaja rozumiec ze to idzie w tym kierunku. I to przestaje byc śmieszne.
jezuufamtobie
11 miesięcy temu
czy mogby ktos zabic bila geitsa i tych iluminatow i masonoiw dam 1 zl
Ks. Ob. 13:16
11 miesięcy temu
"I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić