Wróć na
Mateusz Domański
|

Były tenisista ma teorię spiskową o koronawirusie. "To przygotowanie do czipizacji"

66
Podziel się

Marat Safin zawsze był bardzo barwną postacią. Przy okazji szalejącej pandemii postanowił przypomnieć o swoim kontrowersyjnym podejściu i zaprezentował teorię spiskową dotyczącą koronawirusa. Były rosyjski tenisista twierdzi, że to przygotowanie do czipizacji.

Rosyjski sportowiec twierdzi, że koronawirus ułatwi wszczepianie ludziom czipów. Grafika ilustracyjna pochodzi z filmu George'a Lucasa z 1971 roku pt. "THX"
Rosyjski sportowiec twierdzi, że koronawirus ułatwi wszczepianie ludziom czipów. Grafika ilustracyjna pochodzi z filmu George'a Lucasa z 1971 roku pt. "THX" (Materiały prasowe)
bCPrxEIB

Dzięki swojej teorii spiskowej Marat Safin znów wysunął się na pierwsze strony gazet. Kontrowersje wzbudziła jego odpowiedź na pytanie o pandemię koronawirusa. - Myślę, że to przygotowanie ludzkości do czipizacji - przyznał podczas rozmowy z portalem sports.ru.

Czipizacja to oczywiście nic innego jak wszczepienie ludziom czipów. - W 2015 roku Bill Gates powiedział, że będziemy mieli pandemię, a kolejna wojna będzie wirusowa, nie nuklearna. Potem przedstawiono symulację tego na forum ekonomicznym w Davos – przypomniał.

Gates nie jest wizjonerem. On to po prostu wiedział - stwierdził Rosjanin, który był numerem 1 w tenisowym rankingu w 2000 roku.

bCPrxEID

"Po prostu zbliżamy się do czipów"

Emerytowany sportowiec podkreślił, że sądzi, iż nie wiemy wszystkiego na temat pandemii koronawirusa. - Uważam, że z koronawirusem nie jest tak, jak to jest nam przedstawiane, ale ludzie w to wszystko wierzą, w te straszne historie z telewizji. Niektórzy wierzą, że cywilizacja się skończy, ale ja w to nie wierzę. Po prostu zbliżamy się do czipów - zaznaczył.

Kto, zdaniem Rosjanina, stoi za spiskiem? - Myślę, że są to ludzie potężniejsi niż światowi liderzy. Prawdziwi mistrzowie pieniądza, panowie świata, którzy łatwo mogą zmieniać bieg historii - podsumował.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bCPrxEJe
KOMENTARZE
(66)
DFTGD
4 miesiące temu
COW-ID 19 JAK SIE NIE ZASZCZEPISZ ZOMO CIE DOPROWADZI W TRYBIE PILNYM ALBO NIC NIE KUPISZ I NIE BĘDZIESZ SIE MÓGŁ LECZYĆ PISMO ŚWIĘTE O TYM PISZE
Emigrant
4 miesiące temu
Ma rację. W nowych szczepionkach będzie coś jakby kod kreskowy. Dlatego nie dostaniecie jej w strzykawce tylko taki plasterek z igłami. Te ugly już pod skóra zostaną bo są z cukru i jakiś kryształów. Później nawet smartfonem będzie można dane odczytać.
JAY J
4 miesiące temu
ID2020 nadchodzi. Sprawdźcie sobie w sieci hasło ID2020. Ten Rosjanin ma rację i nie jest to teoria spiskowa.
bCPrxEJf
No tak
4 miesiące temu
Zaraz chlopaczyna umrze na zawał albo właśnie tego wyimaginowanego wirusa za mówienie skąd inąd prawdy. Nie będzie to pierwszy i ostatni raz, ale to przecież tylko teoria spiskowa.
Mateuszek 5G
4 miesiące temu
5G i czipy i bioroboty zrobione!!!Sterowalność pełna!
Najnowsze komentarze (66)
żadna nowość
4 miesiące temu
Ameryki nie odkrył. od lat było wiadomo co dla nas szykują, tylko do ludzi to nie docierało , bo wystarczyło o tym wspomnieć to w odpowiedzi pewnie słyszało się ... wiadomo co.
SuperGość
4 miesiące temu
Trochę się Safin rozpędził jak to sportowiec bo do przyjęcia zwykłej szczepionki czy antidotum na korona wirusa czip nie będzie w niczym użyteczny natomiast sporo chorób zwłaszcza neurologicznych już próbuje się leczyć za pomocą wprowadzenia czipa a wszczepiany kardiowerter-defiblirator nie jest niczym innym jak dużym czipem i kilkanaście milionów ludzi na Ziemi ratuje od śmierci. Na czasy ostateczne i znamię szatana trzeba jeszcze poczekać ale i nie zapominać o tym problemie.
Mira
4 miesiące temu
a dlaczego spiskowa? Ktoś ma jakieś wątpliwości, że to zamierzone działanie? Doszliśmy do ściany. W laboratoriach kombinują nowe wirusy aby ludzi ubezwłasnowolnić a My jak te owce na rzeź. Obudźcie się, pomyślcie.
rozum
4 miesiące temu
nidy wiecej o2 propaganda tu jak cholera
Malcolm X
4 miesiące temu
To nie jest żadna teoria spiskowa WHO i ONZ to prywatne firmy Rothschildów i Rockefellerów. Razem z Billem Gatesem chcą wyludnić planetę i za pomocą systemu ID2020 oraz 5G chcą przejąć nad ziemią całkowita kontrolę, a kto się nie podporządkuję zginie.
Malcolm X
4 miesiące temu
To nie jest żadna teoria spiskowa WHO i ONZ to prywatne firmy Rothschildów i Rockefellerów. Razem z Billem Gatesem chcą wyludnić planetę i za pomocą systemu ID2020 oraz 5G chcą przejąć nad ziemią całkowita kontrolę, a kto się nie podporządkuję zginie.
AntyTeza
4 miesiące temu
Nastepna wojna nie bedzie o rope, a o wode. Chipy nie sa potrzebne ludzie sami sie chwala wywiadowi USA wlasnymi facebookami, twitterami, instagramami i uzywaniem google, chrome itp.
Wawa
4 miesiące temu
Nareszcie ktoś publicznie to powiedział. Oczywiście będą próbowali go ośmieszyć.
bCPrxEIX
podgląd
4 miesiące temu
dokładnie, pierwszym etapem kiedy ludzie poddali się dobrowolnej kontroli i inwigilacji był terroryzm po ataku na wto, teraz dobrowolnie poddają się i legitymizują działania władzy do zmiany prawa w kierunku dalszej inwigilacji ludzi niby tylko dla celów kontrolowania rozprzestrzeniania się wirusa, płacenie kartą a nie gotówką, śledzenie telefonów itd. I nawet jeśli to tylko spekulacyjna teoria to nie wierzę by jakiekolwiek państwo odkręciło potem raz wprowadzone przepisy inwigilacyjne.
rob
4 miesiące temu
No cóż, Pan Rosjanin Ameryki nie odkrył. Kontrola społeczeństw, jest pewnym procesem, a to jest kolejny etap, tak jak w każdym profesjonalnie przygotowanym projekcie.
CNNNC
4 miesiące temu
Bolszewizm i komunizm pochodza z Niemiec , a nie ze Wschodu . Lenin byl niemieckim agentem finansowanym przez Niemy jak wyjezdzal z Niemiec do Rosji robic Rewolucje Pazdziernikowa 1917 . Bill Gates to slup od Lenina
olaf
4 miesiące temu
Brzmi jak science fiction !!!Ale ludzie zaczynaja rozumiec ze to idzie w tym kierunku. I to przestaje byc śmieszne.
jezuufamtobie
4 miesiące temu
czy mogby ktos zabic bila geitsa i tych iluminatow i masonoiw dam 1 zl
Ks. Ob. 13:16
4 miesiące temu
"I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić