Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Były tenisista ma teorię spiskową o koronawirusie. "To przygotowanie do czipizacji"

102

Marat Safin zawsze był bardzo barwną postacią. Przy okazji szalejącej pandemii postanowił przypomnieć o swoim kontrowersyjnym podejściu i zaprezentował teorię spiskową dotyczącą koronawirusa. Były rosyjski tenisista twierdzi, że to przygotowanie do czipizacji.

Rosyjski sportowiec twierdzi, że koronawirus ułatwi wszczepianie ludziom czipów. Grafika ilustracyjna pochodzi z filmu George'a Lucasa z 1971 roku pt. "THX"
Rosyjski sportowiec twierdzi, że koronawirus ułatwi wszczepianie ludziom czipów. Grafika ilustracyjna pochodzi z filmu George'a Lucasa z 1971 roku pt. "THX" (Materiały prasowe)

Dzięki swojej teorii spiskowej Marat Safin znów wysunął się na pierwsze strony gazet. Kontrowersje wzbudziła jego odpowiedź na pytanie o pandemię koronawirusa. - Myślę, że to przygotowanie ludzkości do czipizacji - przyznał podczas rozmowy z portalem sports.ru.

Czipizacja to oczywiście nic innego jak wszczepienie ludziom czipów. - W 2015 roku Bill Gates powiedział, że będziemy mieli pandemię, a kolejna wojna będzie wirusowa, nie nuklearna. Potem przedstawiono symulację tego na forum ekonomicznym w Davos – przypomniał.

Gates nie jest wizjonerem. On to po prostu wiedział - stwierdził Rosjanin, który był numerem 1 w tenisowym rankingu w 2000 roku.

"Po prostu zbliżamy się do czipów"

Emerytowany sportowiec podkreślił, że sądzi, iż nie wiemy wszystkiego na temat pandemii koronawirusa. - Uważam, że z koronawirusem nie jest tak, jak to jest nam przedstawiane, ale ludzie w to wszystko wierzą, w te straszne historie z telewizji. Niektórzy wierzą, że cywilizacja się skończy, ale ja w to nie wierzę. Po prostu zbliżamy się do czipów - zaznaczył.

Kto, zdaniem Rosjanina, stoi za spiskiem? - Myślę, że są to ludzie potężniejsi niż światowi liderzy. Prawdziwi mistrzowie pieniądza, panowie świata, którzy łatwo mogą zmieniać bieg historii - podsumował.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić