o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
oprac.
Paulina Mikulska
|

Bytom. Zawaliła się ściana kamienicy

5
Podziel się

Zawaliła się ściana kamienicy przy ul. Żeromskiego w Bytomiu. Ratownicy poinformowali, że nikomu nic się nie stało. Budynek był pustostanem, jednak funkcjonariusze zbadali, czy nikogo pod gruzami na pewno nie było.

W Bytomiu zawaliła się kamienica
W Bytomiu zawaliła się kamienica (SGPR Jastrzębie Zdrój)
bEabLInF

W piątek rano w Bytomiu zawaliła się jedna ze ścian opuszczonej kamienicy. Ratownicy SGPR Jastrzębie-Zdrój ewakuowali osoby przebywające w budynkach przylegających do zawalonej częściowo kamienicy. Wśród nich byli pracownicy przychodni oraz mieszkanicy sąsiednich kamienic.

Kamienica w centrum Bytomia

Kamienica mieści się na ul. Żeromskiego, w centrum Bytomia. Pomimo, że jest to pustostan strażacy zbadali, czy nikogo w środku nie było, w czasie kiedy ściana kamienicy się zawaliła. Jak poformowali strażacy, ze wstępnych ustaleń wynika, że nikomu nic się nie stało.

bEabLInH

Katastrofa budowlana

To już kolejna w tym tygodniu katastrofa budowlana. We wtorek w Bielsko-Białej zawalił się trzypiętrowy nowy blok. Przyczyną tego zawalenia mógł być, jak relacjonowali świadkowie wybuch. Na szczęście, tam również nikt nie ucierpiał.

Źródło: Dziennik Zachodni

bEabLInN

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zobacz także: Pyton tygrysi terroryzuje mieszkańców Mazowsza. Kieruje się na wschód
bEabLIoi
KOMENTARZE
(5)
Ala
3 lata temu
Bytom to najpiękniejsze miasto na Śląsku i najbardziej na Śląsku zaniedbane.
jas
3 lata temu
nomen omen Polska kwitnąca gospodarka???
Bytomianin
3 lata temu
Kierując się logiką "logiku", dołącz jeszcze wiedzę, mianowicie o tym co działo się z urobkiem górniczym i dokąd szedł. Okaże się, że zaspokajał nie tylko potrzeby Śląska, w tym Bytomia. Gdyby to, co wyprodukowane i wydobyte na Śląsku zostawało tylko tam, Polska nigdy nie podźwignęłaby się po zniszczeniach wojennych. Natomiast sam Śląsk mógłby zostać małym, bogatym państwem. To dość niewygodna prawda.
bEabLIoj
Bytomianin
3 lata temu
Ponad cztery dekady komunistycznego rabunku pod ziemią i efekt właśnie taki. Tymczasem w Bytomiu walące się kamienice stały się codziennością. Bytom sam sobie nie poradzi, to miasto jest niemal w stanie klęski, tak jak po powodzi lub huraganie! Z tą różnicą, że znikąd pomocy.
retq
3 lata temu
kopidoły junior(synowie górniczych emerytów) demontowali metale kolorowe a żeby dorobić na wakacjach...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić