Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Wojciech Darewicz
|

Chipsy Lay’s nie będą takie same. Zmiana na całym świecie

51
Podziel się:

Popularne chipsy Lay’s przejdą marketingową metamorfozę. Zmieni się wygląd ich opakowań. Paczki ziemniaczanych przysmaków zyskają nową kolorystykę i logo. To pierwsza taka zmiana od 12 latach.

Nowa paczka chipsów Lay's
Nowa paczka chipsów Lay's (Materiały prasowe)

Największa zmiana dotyczy zdjęcia chipsów Lay’s. Na nowych opakowaniach przysmaki są sfotografowane pod innym kątem i znajdują się zarówno na dole jak i u góry paczki.

W odróżnieniu od poprzednich przeprojektowań, to nie jest radykalne. Zamiast wielkich zmian postawiliśmy na odświeżone logo i inny wygląd paczki. Chodzi o dodanie naszym produktom nowoczesności. Chcemy by były dla konsumentów bardziej współczesne – mówi Jon Guerra, dyrektor we Frito-Lay.

Zmiana logo na mniejsze. Zmienia się również czcionka. Na nowych paczkach "Y" jest pisane kursywą a "L" jest mniejsze.

Zmiana to efekt dwóch lat pracy. Jest próbą utrzymania marki jako istotnej w erze mediów społecznościowych. Chcemy przekonać nowym opakowaniem, przede wszystkim za pomocą kolorystyki, że chipsy Lay’s są marką pełną smaku, który daje radość - dodaje Guerra w rozmowie z CNN.

Zobacz także: Zobacz także: Jak przygotować sos holenderski?

Dwa kraje na pierwszy ogień. Nowe opakowania są aktualnie reklamowane w USA i Kanadzie. Po gigantach z Ameryki Północnej zmiana zostanie wprowadzona również w innych krajach. Obejmie ona wszystkie 115 produktów Lay’s, które występują w 25 smakach.

Historia marki Lay’s sięga lat 30. XX w. Firma została założona w 1932 roku. Aktualnie znajduje się w posiadaniu koncernu PepsiCo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

KOMENTARZE
(51)
Eu
3 lata temu
Co za różnica ,nie kupuje tego swinstwa
Pinokio
3 lata temu
"... Olej palmowy ma ok. 50% kwasów tłuszczowych nasyconych, kokosowy ok. 90%. Porównajmy - olej rzepakowy zawiera ich tylko ok. 7%." Produkty te zawierają utwardzony olej palmowy, a większego świństwa dla naszego zdrowia już chyba nie ma!!!! Chcesz to jeść? - jedz.
Aneta
3 lata temu
Dwa lata płacić pensję, całej brygadzie, żeby wymyślili nowe opakowania... A w Somalii nadal wycinaja dziewczynkom łechtaczki, bo ciemnota, bo brak kontaktu z ludzkoscia. Może by tak te pieniądze przeznaczyć na ratunek dzieciom a nie darmozjadom dawać za NOWE opakowania...
Aaa
3 lata temu
Dwa lata pracy aby zmienić wygląd logo tylko pogratulować sukcesu.Ta wiadomość powinna pojawić się na pierwszych stronach wszystkich gazet
Spec
3 lata temu
SYF ludzie nie jedzcie tego SYFU i trucizny sama chemia na szczury
Tumi
3 lata temu
Laysy na Polski rynek to SYF , nieksztaltn e z czarnymi plamami
monia
3 lata temu
Opakowania ładne, owszem, ale skład czipsów powinien być zdrowszy.
mama
3 lata temu
Lepiej byłoby, gdyby zmienili skład produktu na bardziej zdrowy. Drodzy producenci, sporo konsumentów patrzy już na skład. Miejcie to na uwadze.
lol
3 lata temu
A może by tak o połowę mniej soli dodawali do tego badziewia!
Ghguhyyy
3 lata temu
Kto je ten syf?????????????!!!!!
Pytacz
3 lata temu
Artykuł sponsorowany?
Smacznego
3 lata temu
The bile płacą stówę za kilogram ziemniaków.....
Alojz
3 lata temu
Niesamowite. Trucizna na szczury z nowa etykieta.
onyx..
3 lata temu
Rak jako choroba dziedziczna.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić