Albert Kamiński| 
aktualizacja 

Czapka Trumpa na choince. Ta ozdoba nieźle namieszała

0

Donald Trump wsławił się podczas kampanii występami w czerwonej czapce z daszkiem. Widniał na niej napis "Make America Great Again". Czapka przyszłego prezydenta USA stała się tak znana, że postanowiono stworzyć na jej podstawie bombkę choinkową. Ozdoba znalazła się na aukcji Amazona i wprowadziła duże poruszenie w sieci.

Photo by Matthew Cavanaugh
Photo by Matthew Cavanaugh (Getty Images, mathew gavanaugh)

Amerykanie postanowili dać upust emocjom. Na stronie starli się zwolennicy i przeciwnicy prezydenta-elekta, zamieniając ją w forum polityczne. Zdecydowana większość z tych ocen jest negatywnym wyrazem emocji związanych z wyborem Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Mnóstwo słabych ocen. Na prawie 3600 osób aż 82 procent z nich postanowiło dać ofercie najniższą notę - jedną gwiazdkę. Z kolei najwyższą - 5 gwiazdek - dało 15 procent użytkowników.

Komentarze niezbyt skomplikowane, ale dosadne. "Jest tysiąc razy gorsza niż myślałem", "To najgorsza ozdoba w historii" - m.in. tak internauci odnosili się do samej ozdoby choinkowej.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Były też pisane ciętym językiem. "Anioł na czubku mojej choinki właśnie zatrudnił adwokata" - brzmiał jeden z wpisów. "Zrobiona w Chinach przez wstrętną kobietę" - napisał inny internauta, nawiązując w ten sposób do negatywnego stosunku Trumpa do kobiet.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Niektórzy bronili prezydenta-elekta. "Wszystkie negatywne komentarze tutaj są dziecinne i nieprzyzwoite", "Przenieście się do innego kraju, jeśli nie chcecie, by rządził nasz nowy prezydent" - pisali zwolennicy Trumpa.

Ozdoba kosztuje aż 230 dolarów. Wykonana jest z mosiądzu i wykończona 14-karatowym złotem. Bombka cieszyła się taką popularnością, że Amazon był zmuszony do zmiany statusu na "wyprzedana".

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić