REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Łukasz Dynowski23.10.19 (16:35)

Dentysta mu nie pomógł. Przez ból zęba popełnił samobójstwo

Dentysta nie pomógł w porę 38-letniemu mężczyźnie. Pacjent, który czekał, aż dentysta zajmie się jego problemem, nie mógł dużej znieść potwornego bólu zęba i popełnił samobójstwo.
iStock.com

38-latek miał iść do dentysty. Anthony Hoskins znajdował się na liście oczekujących na wizytę. Dentysta miał mu usunąć zęby mądrości.

Mężczyzna nie mógł znieść bólu. Zęby tak go bolały, że każdego wieczoru brał środki przeciwbólowe, które popijał whisky. Tylko w ten sposób był w stanie zasnąć.

REKLAMA

Nie rozwiązywało to jednak problemu. Mając już dość przewlekłego bólu, 38-latek popełnił samobójstwo. Jego ciało znaleziono 3 kwietnia w mieszkaniu w Southampton w Anglii. Teraz jego matka zeznała w sądzie, że to właśnie ból zębów pchnął go do podjęcia dramatycznej decyzji.

Zobacz też: Zajrzał do buzi 7-latka. Dentysta osłupiał

Teraz znalazł już spokój, nie będzie dłużej cierpiał. To, co jest naprawdę przykre, to to, że jego śmierć kosztowała mnie prawie tyle samo pieniędzy, ile trzeba by zapłacić za prywatne leczenie dentystyczne – oświadczyła w sądzie matka Anglika.

Dodała, że syn był "normalnym człowiekiem". Podkreśliła, że lubił gry komputerowe i nigdy nie miał problemów finansowych. Zawsze na czas płacił czynsz i co tydzień widywał się z matką.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij