Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Paulina Kwiatkowska
|
aktualizacja

Disney chce 41 mln dolarów za śmierć Carrie Fisher

28
Podziel się

Aktorka podpisała kontrakt na trzy filmy z cyklu „Gwiezdne wojny”. Na wypadek, gdyby nie mogła wystąpić we wszystkich, Disney ubezpieczył się na 41 mln dolarów (ok. 171 mln zł).

Disney chce 41 mln dolarów za śmierć Carrie Fisher
(Getty Images, Alberto E. Rodriguez)
bEUjvDoB

*To jedno z największych odszkodowań za zgon. *Firma Lloyds of London najprawdopodobniej będzie musiała wypłacić Disneyowi pokaźną sumę, ponieważ Fisher faktycznie nie dotrzymała warunków umowy - podaje Metro.

*Przed śmiercią zdążyła wystąpić w scenach, które będą miały premierę pod koniec 2017 r. *Prócz w „Łotrze 1. Gwiezdne wojny”, zobaczymy ją jeszcze w „Gwiezdnych wojnach: części VIII”. Niestety nie dane jej było zagrać w „Gwiezdnych wojnach: części IX”, w których miała zagrać jedną z głównych ról.

Przyczyny śmierci Carrie Fisher nie są jeszcze znane. Aktorka cierpiała na osobowość dwubiegunową i całe życie zmagała się uzależnieniami od narkotyków i alkoholu. Pierwszy raz zagrała Księżniczkę Leię, kiedy miała zaledwie 19 lat.

bEUjvDoD

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEUjvDpe
KOMENTARZE
(28)
aminokwas
5 lata temu
Wnuczki szczęśliwe
cynik
5 lata temu
Aktorka cierpiala na ZABURZENIE AFEKTYWNE DWUBIEGUNOWE, potocznie zwane depresja maniakalna..Nie ma czegos takiego jak 'osobowosc dwubiegunowa', niedouczony redaktorku.
dolceVita
5 lata temu
To typowe zatrudniaja w kasowych filmach szczeniakow i rujnuja im osobowosci, dostep do narkotykow i rozwalona osobowosc. malo jest silnych psychicznie mlodych ludzi ,ktorzy potrafia sobie poradzic ze slawa i nadmiarem pieniedzy, do tego dochodzi przewaznie toksyczny rodzinny dom i gosciu jest psychicznym wrakiem cale zycie i umiera pod plotem
bEUjvDpf
Piotr
5 lata temu
ALe słuchajcie jakby nie patrzeć aktorka zarabia miliony właśnie na tym że jest popularna. Jeśli wytwórnia liczy na to że z filmów dzięki aktorce bedzie miała dodatkowo ileś tam milionów a aktorka nie dożyje to jest to oczywiście dla wytwórni strata- pamiętajcie że tam aktorzy są dobrze wynagradzani... i wynagrodzenia również idą w milony .. więc takie odszkodowanie to jest kropla.. w stosunku do zarobków - inna sprawa ze na pamiątkach po niej również zarobią ...
kruszący
5 lata temu
zabili ją
kihhuj
5 lata temu
i to jest byznes
FANKA
5 lata temu
KTO SPRYTNY TO NA WSZYSTKIM ZROBI KASE MYSLE ZE TO TYLKO W TEJ PRZEWROTNEJ AMERYCE MOZNA ZAROBIC NA CZYJEJS SMIERCI I TO NIEZLE
starlord
5 lata temu
Szkoda, jak Lloyd wypłaci odszkodowanie, nie zobaczymy jej w e. IX - nie wrzucą nawet jej jako CGI, będą się bać o kasę.
Piuter2
5 lata temu
Skonczcie wreszcie z tymi amerykanskimi smieciami.
nolko
5 lata temu
to są jaja .....................................
looki
5 lata temu
Była Kosmiczną księżniczką , więc brała kosmicznie .
Szlomi
5 lata temu
Aj waj panie, panie pieniążki z nieba lecą
qwertyu
5 lata temu
1,5 miliona dolarów zdaje się, że tyle dostała Carrie Fisher za przebudzenie mocy, dla porównania mark Hamil około 5 mln a Harrison Ford 35 milionów . Jeszcze gorzej wypadli głowni aktorzy. Teraz Disney domaga sie 40 mln odszkodowania?
bEUjvDoX
oj
5 lata temu
Ubezpieczenie od ubezpieczenia. Oto ameryka. Zarabiasz podwójnie - w rzeczywistości. Zarobią jeszcze na niezagranej roli.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić