REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla19.06.18 (16:13)

Dron znalazł mężczyznę, który utknął w błocie

"To cud, że znaleźli go żywego". 75-latek przez dobę tkwił po pachy w błocie w Norfolk we wschodniej Anglii.
vimeo.com

Mężczyzna był "lekko zaskoczony" sposobem, w jaki go uratowano. Jak podaje BBC, Petera Pugha znalazł dron, którego policja wysłała do przeczesywania obszarów trudno dostępnych dla ludzi. Nagranie udostępnione przez służby pokazuje moment, w którym dron zlokalizował zaginionego 75-latka.

Bez drona pomoc mogłaby nadejść za późno. Na nagraniu widać, że nawet znając położenie pana Pugha, ratownicy musieli się natrudzić, żeby się do niego dostać. Policja nie ma wątpliwości, że tylko dzięki maszynie mężczyznę znaleziono prawie dobę po zaginięciu, które zostało zgłoszone w sobotę wieczorem.

REKLAMA

Służby ratownicze i technologia uratowały mu życie. Ale pozostał przy życiu, ponieważ był tak sprawny i silny - podkreśla pani Pugh.

Kobieta była pewna, że jej mąż wpadł do morza. Pan Pugh wracał z plaży do domu skrótem, kiedy poślizgnął się i wpadł do błotnistego potoku, w którym utknął po pachy. Wyczerpany i wyziębiony mężczyzna mężczyzna miał przynajmniej dostęp do świeżej wody. Ratownicy wyciągnęli go z błota i udzielili pierwszej pomocy przed przybyciem helikoptera ratunkowego.

Zobacz także: Niesamowite nagranie z drona

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij