REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Michał Nowak30.01.19 (22:10)

Dziś w TV ekstremalna walka o "Przetrwanie"

Liam Neeson to jeden z tych aktorów, którzy z każdej roli potrafią wyciągnąć coś więcej. Dziś wieczorem możecie obejrzeć go w survivalowym repertuarze.
Materiały prasowe

Film otwiera mocna scena. Ukazuje katastrofę lotniczą oczami jej uczestnika. Jednak prawdziwe piekło ma dopiero nadejść. I będzie ono skute lodem.

REKLAMA

Polski tytuł trafia w sedno. Jednym słowem idealnie opisuje fabułę. Bo "Przetrwanie" to film, w którym nieustannie trwa walka o życie. Jej bohaterami są pracownicy platformy wiertniczej, których samolot rozbija się w dziczy na Alasce. Z ponad 100 osób przeżywa garstka. Mężczyźni muszą przetrwać w ekstremalnych warunkach, lecz to nie śnieg i mróz będą dla nich największym zagrożeniem. Rozbitkom otuchy dodaje świadomość, że wraz z nimi o przerwanie walczy Ottway, specjalista od survivalu.

Emocjonujący, momentami krwawy. "Przetrwanie" to film przygodowy, ale wybrzmiewa przede wszystkim jako dramat. Przejmująco uświadamia nam, jak wielka wola życia drzemie w człowieku i jak niewiele znaczy on sam w obliczu nieprzyjaznych sił natury.

"Przetrwanie", 21:30, TVN

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Liam Neeson opowiada o swojej roli w filmie "Siedem minut po północy

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij