o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Karolina Woźniak
|

Emerytka z Florydy czekała na 1200 dolarów. Otrzymała 8,5 milionów

144
Podziel się

Emerytka z Florydy była zszokowana, gdy znalazła dodatkowe - i kompletnie nieoczekiwane - 8,5 miliona dolarów (ponad 35,5 milionów złotych) na swoim koncie bankowym. Kobieta wypłacała pieniądze z bankomatu. Kiedy spojrzała na saldo swojego konta, nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Emerytka z Florydy miała na swoim koncie 8,5 milionów dolarów
Emerytka z Florydy miała na swoim koncie 8,5 milionów dolarów (FOX 35, FOX 35)
bEhBCeJN

Kobieta niemal od razu chwyciła za telefon i zadzwoniła do swojego syna. Oświadczyła mu, że "jego rodzice są milionerami". Diana Iagulli była tak zaskoczona tym, że z dnia na dzień stała się tak bardzo bogata. Jednak status "milionerki" nie trwał zbyt długo.

Emerytka z Florydy czekała na 1200 dolarów. Otrzymała 8,5 mln

Po 12 godzinach kobieta otrzymała telefon z informacją, że w banku nastąpiła awaria - wpłatę zmniejszono do kwoty, na którą Diana czekała. Ta informacja zakończyła sielankę. Iagullia opłaciła wszystkie rachunki z podstawowej kwoty. Nie wydała niczego z 8,5 milionów dolarów.

W rozmowie z "Fox35" emerytka ujawniła, że po tym, co jej się przytrafiło, zdecydowała się zrobić coś miłego dla innej osoby. Diana poszła do sklepu i spostrzegła tam młodą pielęgniarkę, która stała przy artykułach dla niemowląt. Emerytka postanowiła kupić jej to, czego potrzebuje.

bEhBCeJP

Kobieta przyznała, że "mimo nieposiadania 8 milionów dolarów, wielkie szczęście wywołał u niej uśmiech tej pielęgniarki, która ciągle powtarzała 'dziękuje'". Diane była świadoma tego, że miliony na jej koncie nie należą do niej, ale miała wielkie szczęście zobaczyć taką kwotę.

Zobacz także: Koronawirus. Wielkie oszczędności w FC Barcelonie! Prośba do wszystkich sekcji o obniżkę płac o 70%

bEhBCeJV

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEhBCeKq
KOMENTARZE
(144)
Bishkopt
rok temu
U nas cuda sa naprawdę cudami nad cudami , Taki PiS u władzy ...takich patalachow chyba nikt inny by nie wybrał a u nas cud sie zdarzył z niewielka pomocą kleru...siła boska ! Amen
czekampomoc
rok temu
Ja tez mam długi 5000zł kto mi pomoże?Tez jestem emerytką i nie mam za co opłacic moich długów,bo mam 800 emerytury.
gość21
rok temu
U nas odwrotnie. Kwota brutto jest ważniejsza od kwoty netto.
bEhBCeKr
kjnknj
rok temu
Mogła szybko zrobić przelew na inne konto i wypłacić wszystko. Kupić bilet do kraju, w którym nie ma ekstradycji do USA i żyć godnie i bogato do śmierci.
misiek
rok temu
jak głupi lub pazerni są ludzie. Znajdują na swoim koncie miliony dolarów niewiadomego pochodzenia i nie zastanawiają się nad ich pochodzeniem? A co by zrobiła gdyby te pieniądze należały do mafii? Gdyby na moim koncie pojawiło się kilka milionów zł to zastanowiłbym się skąd się one wzięły.
facet
rok temu
Mogła podjąć przez 2 dni tyle kasy, ile by się dało, kupić szampana za 50 USD, na łóżku rozłożyć tę kasę jak materac, powylegiwać się na tych pieniądzach popijając szampana - zrobić sobie ileś fotek - a potem kasę oddać, gdy by już zażądali. Przynajmniej fotki by zostały - i wspomnienia.
bobek
rok temu
czekała na deszcz, spadł snieg...
\zacki
rok temu
ja kiedys podszedłęm do bankomatu a on do mnie.. ej ziomek masz pozyczyć 10 do piatku?
Asia
rok temu
Dziwna kobieta, myślała że dostała takie pieniądze na własność.
nnnnn
rok temu
jasne !!!!!
Lepo
rok temu
Powinna zgłosić się po znaleźne. Należy się 10%
Jaja kobyly
rok temu
Mogla tatusiowi Ryzykovi pszelac. POtem by sie podzielili -poruwno!
Twój nik
rok temu
Kto oddaje i zabiera ten się w piekle poniewiera ...
bEhBCeKj
Twój Nick
rok temu
Powinna zrobić od razu kilka przelewów, w tym jeden do mnie, kupić dobre auto sobie i mi, no i nowe kiecki, ale tylko sobie.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić