REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kajetan Szuwar20.06.18 (10:09)

Fenomen jednego rodzinnego zdjęcia. Ludzie oszaleli na jego punkcie

Poruszeni użytkownicy serwisów społecznościowych udostępnili fotografię ponad 15 tysięcy razy. Wystarczyło kilkadziesiąt godzin.
Instagram.com

Justin i Aminat McClure z New Jersey zamieścili na Instagramie zdjęcie z rodzinnej sesji. Nie mogli przypuszczać, że kilka godzin później przyciągnie uwagę tysięcy użytkowników, a nawet BBC.

Chcieliśmy pokazać dziewczynkom, że świat jest pełen różnorodności, by uwrażliwić je na inne kultury - mówi telewizji Justin McClure.

REKLAMA

*Zdjęcie przedstawia rodzinę amerykańsko-nigeryjską w kolorowych strojach inspirowanych Zachodnią Afryką. *McClure'owie mają ugruntowaną pozycję w mediach społecznościowych, ich youtube'owe konto subskrybuje 984 tysiące ludzi. To zdjęcie szczególnie zachęciło fanów do podzielenia się prawdziwymi historiami z życia w rodzinach mieszanych.

Mój brat ożenił się z kobietą z Ghany. Zapytała nas, czy chcemy włożyć ubrania z jej kraju. W ten sposób chciała pokazać, że jesteśmy jedną rodziną. Teraz wychowują córkę w miłości do obu kultur - amerykańskiej i afrykańskiej - pisze pod zdjęciem wzruszona fanka. Podobnych wyznań jest wiele.

*Popularność zdjęcia ma odzwierciedlenie w statystykach. *Małżeństwa mieszane w Stanach Zjednoczonych jeszcze nigdy nie były tak powszechne. Według raportu IPUMS w 2014 roku stanowiły prawie 14 procent wszystkich sformalizowanych związków.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij