Angelika Karpińska| 

Film jest hitem sieci. Niezwykła przemiana bezdomnego

81

Bezdomny o imieniu Hayri od wielu lat mieszka na ulicach Stambułu (Turcja). Często odwiedza tamtejszy salon fryzjerski, gdzie dostaje herbatę lub kawę na rozgrzanie. Jego ostatnia wizyta w tym miejscu zakończyła się niesamowitą metamorfozą. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Film jest hitem sieci. Niezwykła przemiana bezdomnego
(Youtube.com, @ASMR Anil Çakmak TV)

Anil Cakmak jest właścicielem barbershopu wStambule. Jego zakład często odwiedzał bezdomny, który najczęściej prosił o herbatę i kawę, a czasem o posiłek lub pieniądze.

Mężczyzna od wielu lat nie był u fryzjera, dlatego jego włosy były w tragicznym stanie. Barber postanowił mu pomóc i zaproponował "małą" metamorfozę - obcięcie włosów i brody oraz kupno nowych ubrań.

Choć początkowo Hayri nie chciał się zgodzić, to w końcu oddał się w ręce profesjonalisty. Wszystko zostało udokumentowane na nagraniu, które fryzjer wrzucił na swój kanał na Youtube. Do tej pory wideo obejrzało już 6,4 milionów widzów.

Dzięki tej metamorfozie, bezdomny wygląda jak zupełnie inna osoba. Anil Cakmak zapewnił, że Hayri jest zawsze mile widziany w jego salonie.

Zobacz także: Marta założyła wyjątkowe miejsce. Podopieczni nie kryją łez wzruszenia

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić