Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Dagmara Smykla
|

Gangster z Polski ukrywał się na Majorce. Spędzi 20 lat w więzieniu

127
Podziel się

Za mieszkańcem Targówka w Warszawie wystawiono 4 listy gończe i Europejski Nakaz Aresztowania. Polski gangster był uznany za jednego z najniebezpieczniejszych zbiegów. W ciągu trzech lat ukrywał się m.in. w Tajlandii i Malezji.

44-latek z warszawskiego Targówka trzy lata ukrywał się m.in. w Tajlandii, Malezji i na Majorce.
44-latek z warszawskiego Targówka trzy lata ukrywał się m.in. w Tajlandii, Malezji i na Majorce. (Policja, Komenda Stołeczna Policji)
bFdPSuCZ

44-letni mieszkaniec Targówka ma długą listę przestępstw na sumieniu. Poszukiwany od 2016 roku mężczyzna jest podejrzany m.in. o udział w zorganizowanych grupach przestępczych, uszkodzenie ciała, podrabianie dokumentów i pieniędzy, korupcję, nielegalne posiadanie broni, amunicji i znacznych ilości środków odurzających.

Uznawany był za jednego z najbardziej niebezpiecznych przestępców. Mimo że mężczyzna ścigany był 4 listami gończymi, skutecznie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości - podkreśla rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Na wygnaniu polski gangster prowadził bardzo barwne życie. Żmudne poszukiwania policjantów z Targówka wykazały, że mężczyzna często zmieniał miejsce pobytu. Ukrywał się m.in. na terenie Bułgarii, Tajlandii, Malezji oraz Wielkiej Brytanii. W lutym tego roku wszczęto poszukiwania międzynarodowe i wydano za 44-latkiem Europejski Nakaz Aresztowania.

bFdPSuDb
Zobacz także: Zobacz też: Uciekł z komisariatu. Przykucie do kaloryfera nie było przeszkodą

Ostatecznie policjanci znaleźli gangstera na Majorce. Poinformowali o tym hiszpańską policję i nawiązali współpracę z oficerem łącznikowym w Madrycie. W wyniku międzynarodowej operacji hiszpańscy funkcjonariusze schwytali Polaka na wyspie.

Polak spędzi w więzieniu 20 lat. Policja zapowiada, że po dopełnieniu wszystkich koniecznych procedur ekstradycyjnych mężczyzna zostanie sprowadzony do Polski i odpowie za swą przestępczą działalność.

bFdPSuDh

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bFdPSuDC
KOMENTARZE
(127)
Marycha
2 lata temu
Akurat 20 lat a nie 19...skąd te wydumane oceny... Może i po 6 ciu latach wyjść... Przecież nikogo nie zabił...a za zabójstwo już niejeden wykręcił się 10 cio letnim wyrokiem..
antyPOPiS
2 lata temu
Cała litania zarzutów i koleś sobie leży na Majorce... Żal.pl Za byle dwa z zarzutów powinien być piach dla przykładu, najlepiej publicznie żeby potencjalni naśladowcy nie mieli wątpliwości. To bym dopiero nazwał "wymiarem sprawiedliwości".
goldengecko
2 lata temu
Jakby siedział w Tajlandii by go nie złapali poczuł się za pewnie
bFdPSuDD
Adam
2 lata temu
Ucieknie!!
Podo
2 lata temu
Tak długo darmo go karmić - zgroza, a gdzie zadość uczynienie za winy.
Ludź
2 lata temu
skoro jest już prawomocnie kazany, to dlaczego nie ujawniono jego wizerunku i nazwiska
Grzegorz
2 lata temu
Szkoda ze nie są tacy skuteczni żeby poradzić sobie z najezdzcami
kjhg
2 lata temu
czyżby kolega banasia?
Fotograf
2 lata temu
Po to morda zakryta żeby poszkodowani przez pana nie mogli rozpoznać pana szanownego i dodać paru kratek . Czasem są to zjęcia kolegów z komisariatu , tak że niby walczą ze światem przestępczym. No bo co innego.
prson
2 lata temu
zaraz zglosinsie raper nonus i powie ze gosciu to ziomek z pod celinpomowiony jak on haha
A
2 lata temu
Oj z naszymi sądami specjalnej kasty to wyrok może być dużo mniejszy
sizif
2 lata temu
może będzie amnestia ?
Czynienie dzi...
2 lata temu
To tacy którzy zostali zaproszeni do programu operacyjnego wina leży po stronie winnego
bFdPSuDv
kris
2 lata temu
i co są kolejni nie wygracie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić