Krzysztof Narewski| 

George Clooney uznany za perfekcyjnego faceta

11

Aktor został uznany za największego przystojniaka na świecie. Do oceny jego twarzy posłużono się algorytmem starożytnych Greków.

George Clooney uznany za perfekcyjnego faceta
(Getty Images, Paul Drinkwater/NBCUniversal)

George Clooney zdobył 91,86 proc. Zabrakło mu zatem niespełna 9 proc. do uznania za perfekcyjnego mężczyznę. Z wyliczeń dr. Juliana De Silvy, który ma klinikę medycyny estetycznej w Londynie, wynikało, że Clooney ma najbardziej symetryczną twarz. Do tego ma niemal idealne proporcje nosa do ust oraz odległość między podbródkiem, a oczami.

Niewiele jednak brakowało, a Clooney byłby na drugim miejscu. Zaraz za nim wylądował bowiem Bradley Cooper z wynikiem 91,8 proc. Już nieco dalej uplasował się Brad Pitt. Jego ostateczny wynik to 90,51 proc. - podaje wyniki "MailOnline"

*Jeśli chodzi o konkretne cechy twarzy, wygrani byli różni. *Najlepszy nos ma Ryan Gosling. Harry Styles to najładniejsze oczy i podbródek. Z kolei David Beckham ma najatrakcyjniejszy kształt twarzy.

Starożytny algorytm działa także w przypadku kobiet. W tym przypadku pierwsze miejsce zajmuje Amber Heard, a za nią Kim Kardashian, Kate Moss, Emily Ratajkowski i Kendall Jenner. O algorytmie słyszał nawet Leonardo Da Vinci, który wykorzystał go do namalowania człowieka witruwiańskiego.

Zobacz także: Zobacz też: George Clooney zrobił niespodziankę 87-letniej fance

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić