Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Michał Nowak19.01.19 (21:45)

George W. Bush dostarcza pizzę

Były prezydent apeluje w ten sposób do rządu USA. Pizza trafiła do pracowników Secret Service, którzy nie dostają wynagrodzeń. Wstrzymane wypłaty to efekt zawieszenia rządu USA.
Instagram.com

Najdłuższe w historii zawieszenie. Trwa już 5 tygodni. W tym czasie kilkaset tysięcy pracowników federalnych nie dostaje wynagrodzeń. Cześć z nich nie przychodzi do pracy, cześć pracuje bez zapłaty.

Ja i moja żona jesteśmy wdzięczni pracownikom Secret Service, którzy ciężko i bez zapłaty pracują dla naszego kraju. Dziękuję tym, którzy ich wspierają. Najwyższy czas by politycy odłożyli na bok spory i zakończyli impas – napisał na Insagramie.

REKLAMA

Impas z powodu budżetu. Nie przyjęto prowizorium budżetowego. Procedura powinna zakończyć się jeszcze w 2018 r. Blokuje ją Donald Trump, który chce zagwarantowania 5 mld dol. na budowę muru mającego przeszkodzić nielegalnym imigrantom w przedostawaniu się do USA przez granicę z Meksykiem.

Pizza po apelu. Były prezydent przybył do pracowników Secret Service po apelu Nancy Pelosi. Spikera Izby Reprezentantów zaapelowała, by Donald Trump przekazał doroczne prezydenckie przemówienie na piśmie, gdyż Secret Service brakuje funduszy na skuteczną ochronę podczas publicznego przemówienia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

*Zobacz także: Donald Trump zdradził publicznie ważną tajemnicę *

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij