REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Bartłomiej Bajerski15.06.19 (17:56)

Głową w szlaban na przejeździe kolejowym. Czech spadł prosto pod pociąg

Motorowerzysta uderzył głową prosto w szlaban i spadł z pojazdu prosto na tory. Policja z Czech opublikowała wideo z zapisem dramatycznych wydarzeń na przejeździe kolejowym w mieście Kostelec nad Orlicí. Gdyby nie mężczyzna czekający na pociąg, motorowerzysta mógł skończyć pod kołami składu.
Policie ČR / Twitter

Bohaterska postawa została nagrodzona. W piątek mieszkaniec miasta Kostelec nad Orlicí niedaleko Hradec Kralove w Czechach odebrał podziękowania od czeskiej policji. Dziękował mu osobiście komendant regionalny, pułkownik David Fulka.

W uroczystości wziął udział również poszkodowany motorowerzysta. Mężczyzna uderzył głową w szlaban na przejeździe kolejowym. Jak widać na filmie udostępnionym przez czeskich stróżów prawa, nawet nie próbował hamować. Poszkodowany nie mógł znaleźć słów podziękowania.

REKLAMA

Dramat wydarzył się 16 kwietnia 2019 roku. Dochodziła 16.30. gdy motorowerzysta zbliżył się do przejazdu kolejowego. W tym samym momencie na torach widać już było pociąg nadjeżdżający od strony miejscowości Doudleb nad Orlicí.

Zobacz także: Jechał na "czołówkę". Policjantka o mało nie wyszła z siebie

Motorowerzysta spadł prosto na tory. Wypadek widział 32-latek czekający na pociąg, który miał go zawieźć do pracy. Mężczyzna nie zastanawiał się długo, tylko rzucił się na pomoc motorowerzyście.

Starszy pan został lekko ranny. Karetka pogotowia, która została wezwana na miejsce, odwiozła go do szpitala, ale po badaniach został zwolniony do domu. 32-latek, który ratował motorowerzystę, zostawił tylko numer telefonu policjantom i pojechał - zgodnie z planem - do pracy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij