o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Grudziądz. "Zastawił pułapkę" na włamywacza. Trafił do aresztu

34
Podziel się

Policjanci z województwa kujawsko-pomorskiego ujęli 49-latka. Mężczyzna jest podejrzewany o dokonanie włamania. Funkcjonariusze przyłapali go na gorącym uczynku. Kiedy próbowali zaaresztować rabusia, ten zarzekał się, że właśnie... przygotowywał zasadzkę na włamywacza.

Grudziądz. "Zastawił pułapkę" na włamywacza. Trafił do aresztu
(Policja Kujawsko-Pomorska)
bDYerqwl

Całe zajście miało miejsce w Grudziądzu. Dyżurny policji odebrał telefon od zaniepokojonego operatora monitoringu miejskiego.

Operator twierdził, że zauważył na nagraniu podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Nieznajomy w regularnych odstępach czasu wynosił przedmioty z pobliskiej kamienicy. Funkcjonariusze przyjęli zgłoszenie i natychmiast skierowali na miejsce jeden z patroli.

Patrol policji udał się w kierunku centrum miasta. Funkcjonariusze rozpoczęli interwencję od sprawdzenia klatki schodowej. Skontrolowali, czy żadne drzwi i zamki nie zostały uszkodzone. Jak poinformowano na oficjalnej stronie Policji Kujawsko-Pomorskiej, na początku nie dostrzeżono niczego niepokojącego.

bDYerqwn
Zobacz także: Zobacz też: Pijany włamywacz w przedszkolu. Obudził się w kobiecym ubraniu

Patrol dotarł aż na strych kamienicy. Tam okazało się, że skobel zabezpieczający wejście został wyrwany, a drzwi są uchylone. W środku znajdował się 49-letni mieszkaniec Grudziądza.

Na widok funkcjonariuszy mężczyzna zaczął tłumaczyć, że mieszka w kamienicy. Jak twierdził, zaniepokoił się włamaniem na strych i dlatego wszedł do pomieszczenia. Upierał się, że nie jest włamywaczem – wręcz przeciwnie, właśnie przygotowywał na niego zasadzkę.

bDYerqwt

49-latka zgubiła jego torba. Po przejrzeniu zawartości okazało się, że zawierała przedmioty należące do kogoś innego. Mieszkaniec Grudziądza nie był w stanie wytłumaczyć, skąd je wziął. Jak informuje Policja Kujawsko-Pomorska, wszystkie rzeczy zostały już zwrócone prawowitemu właścicielowi.

Mieszkaniec Grudziądza usłyszał już zarzuty. Jest oskarżony o kradzież z włamaniem. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDYerqwO
KOMENTARZE
(34)
Jarek38
rok temu
grunt do "dobry" blef
obs.
rok temu
Złodzieja ogarnęła pomroczność jasna.
obs.
rok temu
Złodzieja ogarnęła pomroczność jasna i już po sprawie
bDYerqwP
sroka.
rok temu
Własnego gniazda się nie kala.
Arab
rok temu
super
Pomyśl trochę
rok temu
Do 10 lat wg kodeksu może dostać maksymalnie.. tak samo mogli zabójcy dostać dożywocie maksymalnie ... piszą tak bo nie znają okoliczności sprawy. 10 za włamanie można dostać jak podejrzewam za kradzieże wielkiej wartości / wielokrotną recydywę. Jeśli koleś ukradł niewiele i pierwszy raz to 10 raczej nie dostanie..
ssss
rok temu
Często okradano mój dom z racji tego, że wyjeżdzałem w delegacje za granicę na kilka miesięcy. Wkurzyłem się i pod oknami zainstalowałem potrzaski na niedzwiedzia które kupiłem legalnie jako pamiątki myśliwskie. Szybko się dowiedziałem od policji że złodziejowi ucieło nogę kiedy wszedł do mojego domu przez okno balkonowe. Miałem trochę kłopotów ale już wszystko gra a moja radość jest wielka.
Marian
rok temu
Głupi jak wyborca PiS. Czemu nie bierzecie przykładu z góry. Nie trzeba kraść. Wystarczy dać sobie premie 😁
EMERYT
rok temu
ZIOBRO NIE WIE ZA CO ILE LAT WIĘZIENIA TO JAKIM PRAWEM ZAJMUJE TEN STOŁEK
sędzia Łącze
rok temu
To nie będą przesłuchiwać funkcjonariuszy, że zadawali niewygodne pytania biednemu obywatelowi ? No, jak tak można? Podejrzany robił to z powodu ROZTARGNIENIA !!! Jest niewinny !
Obserwator
rok temu
Ależ to standard. Złapany złodziej samochodu mówi że chciał się przejechać, złapany złodziej gotówki twierdzi że pożyczkę planował oddać następnego dnia itp. W takie tłumaczenie wierzą tylko sędziowie z kasty i uniewinniają złodzieja. Jeśli złodziejem jest sędzia to jest również uniewinniany gdyż sędzia ma prawo być roztargniony.
wkw
rok temu
Ciekawe ile dostanie donek za kradzież 153 miliardów z OFE
ehe
rok temu
Ale głupi ten złodziej mógł zabić właściciela to dostał by ze 4 może 5 lat a tak za kradzież pokibluje 10 .
bDYerqwH
asd
rok temu
10 lat ???????? chyba tu kogoś zdrowo pop../.././..liło jak może byc 10 lat za kradzież ( co potępiam)jeśli za morderstwo dają czwóraka.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić