Wróć na
Radosław Opas
Radosław Opas
|

Gwiazdor serwisu YouTube kupił miasto. Na złość Donaldowi Trumpowi

56
Podziel się

Miasto Hell w Michigan stało się własnością gwiazdora serwisu YouTube. Popularny w USA youtuber, Elijah Daniel, natychmiast zmienił nazwę miejscowości. Mówi, że to sprzeciw wobec prezydentury Donalda Trumpa.

Gwiazdor serwisu YouTube kupił miasto. Na złość Donaldowi Trumpowi
(Youtube.com, World News Express)
bCYKQIqd

Gay Hell zostało oficjalnie założone. Miasteczko Hell w Michigan liczyło zaledwie 70 mieszkańców. Liczyło, ponieważ teraz jego pełna i zatwierdzona nazwa to Gay Hell. Dokonanie zmiany było pierwszą rzeczą, jaką zrobił po zakupie miasta Elijah Daniel - donosi CNN.

Youtuber kupił miasto na znak protestu. Daniel twierdzi, że przemianował miejscowość, aby wyrazić swoje niezadowolenie z rządów Donalda Trumpa. Prezydent USA zakazał ostatnio wywieszania tęczowych flag środowisk LGBT na terenie ambasad USA. Ma to związek z przypadającym na czerwiec światowym świętem środowisk homoseksualnych.

Mam młodą publiczność w wieku od 16 do 24 lat, która nie zainteresuje się polityką, jeśli ktoś nie poda jej w zabawny i śmieszny sposób – powiedział 24-letni gwiazdor serwisu YouTube.

bCYKQIqf

Zobacz też: Zofia Klepacka atakuje LGBT. "Głosi poglądy w sposób agresywny i wulgarny"

Nowy właściciel nie zdradził, ile zapłacił za miasteczko. W 2016 roku jego cena na aukcji wynosiła 900 tys. dolarów. Można się domyślać, że nie uległa ona od tego czasu znacznej zmianie. Właścicielem terenu był John Colone, którego Daniel nazwał "jednym z najsłodszych ludzi na świecie".

Po prostu staram się dobrze bawić i aktywizować społecznie swoją publiczność – dodał Elijah Daniel, tłumacząc decyzję o zakupie miasta Hell i zmianie jego nazwy.

Youtuber ma prawie 600 tysięcy subskrybentów. Elijah Daniel na swoim kanale publikuje głównie wideoblogi oraz autorskie piosenki.

bCYKQIql

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bCYKQIqG
KOMENTARZE
(56)
marmarix77
rok temu
Świat zwariował. To już koniec nie ma już nic.
kkk19
rok temu
napis w zoo mówi " zachowuj się tak aby nie było wątpliwości po której stronie siatki jest małpa " teraz wiem dlaczego ..
dzień flagi
rok temu
A ja jestem ze Swojego Stowarzyszenia i też będę wywieszał flagę. Ślimaki nie mogą to ja im pomogę i wywieszę ich flagę...nie obnoszę się z tym, że jestem łysy, po prostu jestem.
bCYKQIqH
sceptyk
rok temu
Scenariusz z filmu "Seksmisja" coraz bardziej realny! "Gdzie są te chłopy", jak śpiewała śp. Danuta Rinn...
exn
rok temu
Przeciw wobec prezydentury Trampa to jedno , ale akurat zakaz wieszania tęczowych flag w ambasadach to zupełnie co innego (i tu dobrze zrobił), po co to wieszać żeby LGBT było zadowolone a duża liczba osób zdegustowana. A poza tym po co na ambasadach wieszać inne flagi niż państwowe
Najnowsze komentarze (56)
Powalilo ludz...
rok temu
Najlepiej na ksiezycu ta tecze zawiesic. W Europie islam i tak to zniweluje. Tak to jest jak sie mysli o teczy i wlasnym tylku.
ZED
rok temu
Myślałem, że w Stanach już zniesiono niewolnictwo. A tu jednak okazuje się, że można kupić miasteczko razem z mieszkańcami. Stany, stany - fajowa jazda...
Zenek
rok temu
Lewica (ta która skręca bardzo na lewo) mówi o integracji i szacunku, ale ich działania i postulaty ostatnio są zaprzeczeniem.To nie jest budowanie mostów, tylko murów.
Lo
rok temu
Może fuck gay
tomasz
rok temu
szkoda że nie nazwał miasteczka Fort Trump
LOL
rok temu
Teraz z mieszkańców będzie mógł zrobić niewolników? Albo wyrzucić ich z domów? No bo jak w cywilizowanej części świata można być właścicielem miasteczka?
:)
rok temu
"Wesole Pieklo". A to sie Trump poplacze ze zlosci :)
ewa
rok temu
LGBT to próba usankcjonowanie wszelkiego rodzaju dewiacji
bCYKQIqz
Tina
rok temu
LGBT maja taktyki jak Świadkowie Jehowy
NIEDZIELNIK W...
rok temu
Po ile na aukcji chodzi miasto Jarosław? Gay Jarosław byłoby ładnie.
aaa
rok temu
No i dobrze, jeszcze tylko brakuje słówka " to " w środku nazwy i jest git !
BALLERMANN
rok temu
NA ZLOSC BABCI WNUCZKA SOBIE USZY ODMROZILA.
Arczi
rok temu
Zastanawiam się dlaczego ludzie niepełnosprawni nie wywieszają flag? Zgodzicie się, że z pewnością czują się dyskryminowani, odrzuceni przez społeczeństwo z brakiem przystosowanych np. toalet itd.
mknjbhbn
rok temu
zboczki do uspienia
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić