Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas18.06.19 (10:26)

Gwiazdor serwisu YouTube kupił miasto. Na złość Donaldowi Trumpowi

Miasto Hell w Michigan stało się własnością gwiazdora serwisu YouTube. Popularny w USA youtuber, Elijah Daniel, natychmiast zmienił nazwę miejscowości. Mówi, że to sprzeciw wobec prezydentury Donalda Trumpa.
World News Express / Youtube.com

Gay Hell zostało oficjalnie założone. Miasteczko Hell w Michigan liczyło zaledwie 70 mieszkańców. Liczyło, ponieważ teraz jego pełna i zatwierdzona nazwa to Gay Hell. Dokonanie zmiany było pierwszą rzeczą, jaką zrobił po zakupie miasta Elijah Daniel - donosi CNN.

Youtuber kupił miasto na znak protestu. Daniel twierdzi, że przemianował miejscowość, aby wyrazić swoje niezadowolenie z rządów Donalda Trumpa. Prezydent USA zakazał ostatnio wywieszania tęczowych flag środowisk LGBT na terenie ambasad USA. Ma to związek z przypadającym na czerwiec światowym świętem środowisk homoseksualnych.

REKLAMA

Mam młodą publiczność w wieku od 16 do 24 lat, która nie zainteresuje się polityką, jeśli ktoś nie poda jej w zabawny i śmieszny sposób – powiedział 24-letni gwiazdor serwisu YouTube.

Zobacz też: Zofia Klepacka atakuje LGBT. "Głosi poglądy w sposób agresywny i wulgarny"

Nowy właściciel nie zdradził, ile zapłacił za miasteczko. W 2016 roku jego cena na aukcji wynosiła 900 tys. dolarów. Można się domyślać, że nie uległa ona od tego czasu znacznej zmianie. Właścicielem terenu był John Colone, którego Daniel nazwał "jednym z najsłodszych ludzi na świecie".

Po prostu staram się dobrze bawić i aktywizować społecznie swoją publiczność – dodał Elijah Daniel, tłumacząc decyzję o zakupie miasta Hell i zmianie jego nazwy.

Youtuber ma prawie 600 tysięcy subskrybentów. Elijah Daniel na swoim kanale publikuje głównie wideoblogi oraz autorskie piosenki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij