Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aneta Michałowska
|

"Homoseksualizm zagraża życiu". Burmistrz popiera kontrowersyjną wystawę

8
Podziel się:

Wystawa „Stop Dewiacji” pojawiła się w centrum Radzynia Podlaskiego. Jej autorem jest fundacja „Życie i Rodzina”. Widniejące na plakatach hasła głoszą m. in., że „pedofilia wiąże się z homoseksualizmem”, „homoseksualiści byli dwa razy częściej skazywani za przestępstwa seksualne” lub „cztery razy częściej byli skłonni dopuścić się zabójstwa”.

"Homoseksualizm zagraża życiu". Burmistrz popiera kontrowersyjną wystawę
(Facebook.com)

Organizatorzy wystawy mają pełne poparcie burmistrza.

To, co prezentuje ta fundacja, jest zgodne z moimi przekonaniami, z moim światopoglądem i uważam, że pewne treści powinny być publikowane, pokazywane społeczeństwu. Utożsamiam się z ideą, która jest tu prezentowana – podkreślił Jerzy Rębek, burmistrz Radzynia.

Zdaniem burmistrza homoseksualizm to choroba. Rębek podkreśla, że nie zgodziłby się na instalację wystawy promującej idee LGBT, bo uważa je za skandaliczne.

Współczuję tym ludziom. Nie potępiam, ale współczuję. Mają takie same prawa jak wszyscy inni, ale nie należy tego propagować - dodał.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(8)
dobra wstawa
6 lat temu
W Kielcach spotkała się ta wystawa z dużą sympatią społeczeństwa.
gość
6 lat temu
w taki sam sposób zaczynały się prześladowania Żydów, czarownic, i heretyków - bo było to zgodne z sumieniem i przekonaniami religijnymi tych, którzy byli u władzy, tak jak władza i społeczeństwo będzie traktowała homoseksualistów, tak oni będą traktować władzę i społeczeństwo, wyższy wskaźnik przestępczości o charakterze seksualnym wśród homoseksualistów może być spowodowany wrogim nastawieniem społecznym, brakiem akceptacji nawet dla niesformalizowanych związków homoseksualnych, tylko nikt jakoś nie podaje statystyk dotyczących przestępstw i nękania, jakich dopuszczają się osoby o orientacji heteroseksualnej na homoseksualistach; osoby heteroseksualne nie mają żadnych podstaw do głoszenia niższości moralnej osób homoseksualnych ani do traktowania ich z góry jako biednych chorych czy zboczonych
natura wie co...
6 lat temu
Gdyby to było zgodne z naturą, była by jedna płeć. Dlatego wszelkie gadanie o normalności i moralności możecie sobie wsadzić....
Ed
6 lat temu
W tym radzyniu to szef swieckiej instytucji - KRUS długi czas organizował modlitwy dla pracowników w swoim państwowym gabinecie, przestał w tym tygodniu, jak sprawą zainteresowały sie media. Pracownicy zeznawali, że ten kto chodził na te modły mógł liczyć na przychylność szefa. (za lokalną gazetą radzyńską Wspólnota Powiatowa). Wicestarosta powiatu chyba w każdym przemówieniu na świeckich uroczystościach życzy wszystkim zebranym, bez względu na światopogląd, opieki matki boskiej. W okolicy bieda, a buduje sie pomniki JPII i krzyże za pieniądze podatników. Kilka lat temu ksiądz w okolicznych Gąsiorach przypalał dziecku palec ogniem świecy, aby wytłumaczyć piekło (napisała o tym lokalna gazeta), a jednak cisza, bo plebana się nie rusza. Jak sie prowadzi dzieci ze szkołą do kościoła na jakąś uroczystość, akurat w ten dzień usprawiedliwienie nieobecności tylko na podstawie zwolnień lekarskich, tak powiedziała jedna z nauczycielek.
burmistrz
6 lat temu
ty burmisrz, nikt nie potrzebuje twojego wspolczucia. zostan w tym swoim swiecie.
b
6 lat temu
niestety dewianci-homoseksualisci bo to jest choroba plciowa ...zalewaja nas normalnych...gdyby tyle o sobie nie trabili i nasuwali sie na oczy ze swoja innascia to nie byloby tematu a tak mozna poczuc sie przez nich osaczonym ...bo np nikogo nie obchodzi gdzie fujare pcha pan biedron a on stale o tym mowi i poniekad sie obnosi ....pytam po co?
andy
6 lat temu
Brawo BURMISTRZU !!!!!!!
jbox-er
6 lat temu
najpierw szkoła im Lecha na jakimś zadupiu ,a teraz to.Widać ,że zaczęły się wyścigi szczurów by kaczemu się przypodobać.Dobra zmiana.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić