o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Angelika Karpińska
|

"Hoss" w rękach policji. "Król mafii wnuczkowej" zatrzymany w Warszawie

43
Podziel się

"Łowcy głów" z Poznania zatrzymali Arkadiusza Ł., pseudonim "Hoss". "Król mafii wnuczkowej" wpadł w Warszawie. Sąd wydał za nim list gończy w marcu.

Arkadiusza Ł. pseudonim "Hoss" został zatrzymany przez policję.
Arkadiusza Ł. pseudonim "Hoss" został zatrzymany przez policję. (twitter.com, @PolskaPolicja)
bDTeLiwR

"Łowcy głów" z Poznania zatrzymali w Warszawie Arkadiusza Ł., ps. "Hoss"." "Król mafii wnuczkowej" wpadł podczas kolejnej zmiany kryjówki. Ma trafić do aresztu i zostać przekazany do dyspozycji Sądu Okręgowego w Poznaniu.

We wrześniu 2019 r. "Hoss" został nieprawomocnie skazany na 7 lat więzienia. Niedawno miał stanąć przed sądem w Poznaniu ws. kolejnych oszustw. Sąd uznał jednak, że postępowanie należy umorzyć, ponieważ nowe zarzuty zawierały się w osądzonym "czynie ciągłym". Tym samym w marcu Arkadiusz Ł. wyszedł na wolność, ale wkrótce sąd wydał za nim list gończy.

bDTeLiwT

Arkadiusz Ł., ps. "Hoss", jest uznawany za twórcę mafii, która za pomocą metody "na wnuczka" wyłudziła kilka milionów złotych. Szajka oszukiwała starszych i samotnych ludzi nie tylko z Polski, ale i z Niemiec, Austrii czy Szwajcarii.

Zobacz także: CBŚP rozbiło grupę złodziei samochodów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDTeLixu
KOMENTARZE
(43)
Fox
rok temu
Teraz trzeba obciążyć finansowo tą sędzinę która go wypuściła plus zakaz wykonywania zawodu dożywotnio!!!!!
FRANZ
rok temu
Może sędzinę osadzić z Hossem. Imbecylstwo do kwadratu
Eeee
rok temu
Mam nadzieję, że w więzieniu trafi na osobę, której rodzina została przez niego oszukana. Pozdrawiam wszystkich
bDTeLixv
kkk
rok temu
Tylko on jest winny ? A jego cygańska familia która dobrze się miała za pieniądze z oszustw ?
asesor
rok temu
Fajna jest ta sędziowska kasta - jedną ręką wypuszcza, drugą wysyła list gończy. Czy totalni donieśli już do TSUE o tym blamażu kasty?
Najnowsze komentarze (43)
Janek 15
11 miesięcy temu
Niestety skandaliczny brak wyobrażni niektórych sędziów skutkuje nie tylko takim przypadkiem jak sprawa Hosa ale kosztuje to czasami bardzo, bardzo wiele-zycie ludzkie , dlatego takich niefrasobliwych sedziów powinno sie usuwac z zawodu za niekompetencje , czlowiek umiera a sedzia pozostaje bez zadnej odpowiedzialnosci.Traktują to jak swoisty błąd w sztuce.To swięte krowy . Czlowiek dorosły , wyksztalcony czesto z duzym doswiadczeniem powinien miec duzą empatie i odpowiedzialnosc wobec ofiary i chronic spoleczenstwo przed coraz bardziej brutalnymi i rozzuchwalonymi przestepcami.Lagodne wyroki jak ten ostatni za przejechanie celowe psa to tylko jeden z wielu takich przykladow .Nie po to spoleczenstwo inwestuje ogromne pieniadze z naszych podatków aby utrzymywac bardzo dobrze oplacanych nieudaczników i ludzi bez wyobrazni.
polak
12 miesięcy temu
Ciekawe ile sędzina dostała w kopercie?
toira
rok temu
ale z was plebs. przeciez sąd sàdzi wedlug prawa ustawionego przez ustawodawce. nie robi niczego wedle wlasnego widzimisie. adwokat hossa znalazl luke i go wyciaglnal. sąd nie mial innego wyjdcia. musial go zwolnic. a wg sedzina to zona sedziego nie przewodniczaca.
Azet
rok temu
Sędziowie mają stały dochód.Kasa leci na bieżąco.Ciekawe czy dzielą się z tymi co go gonią.
Bolek
rok temu
Znowu tym gamoniom zawieje.Znajdzie się ktoś co za parę groszy kaźe bo uwolnc
Polak
rok temu
Najlepiej puścić go wśród ludzi którym skradziono pieniądze, oszczędności życia...
Ghf
rok temu
Policjanci mają zasłonięte twarze żeby bronić ich tożsamość. Se dlaczego ten pan ma zasłonięta twarz? ..społeczeństwo powinno poznać tożsamość tego Pana...
jasiek
rok temu
cygaństwo się bawi
bDTeLixn
obywatelka
rok temu
Jak długo jeszcze będą marnotrawić nasze ciężko zarobione pieniądze i bawić się naszym kosztem? Ile razy jeszcze sędziowie będą go wypuszczać a policjanci szukać i zatrzymywać?
gość serwisu
rok temu
Polskie sądy- natychmiastowo cała kasta zeszmaconych sprzedawczyków w togach do wymiany ,a wszystkich którym udowodniono przekręty pozbawić emerytur.
gość serwisu
rok temu
Jako Polak płacący podatki -żądam pozbawienia prawa wykonywania zawodu tego sędziego ,który wypuścił złodzieja i pokrycia kosztów zatrzymania.Jeszcze dymisja przełożonego tego sędzi lub sędziny.
KON STY TUCJA
rok temu
Jak ta pisowska policja nie szanuje wyroków sądu!! Umorzyć to umorzyć, a oni znów człowieka zamykają!! WOLNE SĄDY!! KON STY TUC JA !!
lolo
rok temu
W Poznaniu? ha ha, to się szykuje następna saga o niezawisłości sądów
JAobserwator
rok temu
Zamknąć go razem z tą sędzią która go zwolniła!!!!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić