Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Angelika Karpińska
|

"Hoss" w rękach policji. "Król mafii wnuczkowej" zatrzymany w Warszawie

43
Podziel się:

"Łowcy głów" z Poznania zatrzymali Arkadiusza Ł., pseudonim "Hoss". "Król mafii wnuczkowej" wpadł w Warszawie. Sąd wydał za nim list gończy w marcu.

Arkadiusza Ł. pseudonim "Hoss" został zatrzymany przez policję.
Arkadiusza Ł. pseudonim "Hoss" został zatrzymany przez policję. (twitter.com, @PolskaPolicja)

"Łowcy głów" z Poznania zatrzymali w Warszawie Arkadiusza Ł., ps. "Hoss"." "Król mafii wnuczkowej" wpadł podczas kolejnej zmiany kryjówki. Ma trafić do aresztu i zostać przekazany do dyspozycji Sądu Okręgowego w Poznaniu.

We wrześniu 2019 r. "Hoss" został nieprawomocnie skazany na 7 lat więzienia. Niedawno miał stanąć przed sądem w Poznaniu ws. kolejnych oszustw. Sąd uznał jednak, że postępowanie należy umorzyć, ponieważ nowe zarzuty zawierały się w osądzonym "czynie ciągłym". Tym samym w marcu Arkadiusz Ł. wyszedł na wolność, ale wkrótce sąd wydał za nim list gończy.

Arkadiusz Ł., ps. "Hoss", jest uznawany za twórcę mafii, która za pomocą metody "na wnuczka" wyłudziła kilka milionów złotych. Szajka oszukiwała starszych i samotnych ludzi nie tylko z Polski, ale i z Niemiec, Austrii czy Szwajcarii.

Zobacz także: CBŚP rozbiło grupę złodziei samochodów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(43)
Janek 15
2 lata temu
Niestety skandaliczny brak wyobrażni niektórych sędziów skutkuje nie tylko takim przypadkiem jak sprawa Hosa ale kosztuje to czasami bardzo, bardzo wiele-zycie ludzkie , dlatego takich niefrasobliwych sedziów powinno sie usuwac z zawodu za niekompetencje , czlowiek umiera a sedzia pozostaje bez zadnej odpowiedzialnosci.Traktują to jak swoisty błąd w sztuce.To swięte krowy . Czlowiek dorosły , wyksztalcony czesto z duzym doswiadczeniem powinien miec duzą empatie i odpowiedzialnosc wobec ofiary i chronic spoleczenstwo przed coraz bardziej brutalnymi i rozzuchwalonymi przestepcami.Lagodne wyroki jak ten ostatni za przejechanie celowe psa to tylko jeden z wielu takich przykladow .Nie po to spoleczenstwo inwestuje ogromne pieniadze z naszych podatków aby utrzymywac bardzo dobrze oplacanych nieudaczników i ludzi bez wyobrazni.
polak
2 lata temu
Ciekawe ile sędzina dostała w kopercie?
toira
2 lata temu
ale z was plebs. przeciez sąd sàdzi wedlug prawa ustawionego przez ustawodawce. nie robi niczego wedle wlasnego widzimisie. adwokat hossa znalazl luke i go wyciaglnal. sąd nie mial innego wyjdcia. musial go zwolnic. a wg sedzina to zona sedziego nie przewodniczaca.
Azet
2 lata temu
Sędziowie mają stały dochód.Kasa leci na bieżąco.Ciekawe czy dzielą się z tymi co go gonią.
Bolek
2 lata temu
Znowu tym gamoniom zawieje.Znajdzie się ktoś co za parę groszy kaźe bo uwolnc
Polak
2 lata temu
Najlepiej puścić go wśród ludzi którym skradziono pieniądze, oszczędności życia...
Ghf
2 lata temu
Policjanci mają zasłonięte twarze żeby bronić ich tożsamość. Se dlaczego ten pan ma zasłonięta twarz? ..społeczeństwo powinno poznać tożsamość tego Pana...
jasiek
2 lata temu
cygaństwo się bawi
obywatelka
2 lata temu
Jak długo jeszcze będą marnotrawić nasze ciężko zarobione pieniądze i bawić się naszym kosztem? Ile razy jeszcze sędziowie będą go wypuszczać a policjanci szukać i zatrzymywać?
gość serwisu
2 lata temu
Polskie sądy- natychmiastowo cała kasta zeszmaconych sprzedawczyków w togach do wymiany ,a wszystkich którym udowodniono przekręty pozbawić emerytur.
gość serwisu
2 lata temu
Jako Polak płacący podatki -żądam pozbawienia prawa wykonywania zawodu tego sędziego ,który wypuścił złodzieja i pokrycia kosztów zatrzymania.Jeszcze dymisja przełożonego tego sędzi lub sędziny.
KON STY TUCJA
2 lata temu
Jak ta pisowska policja nie szanuje wyroków sądu!! Umorzyć to umorzyć, a oni znów człowieka zamykają!! WOLNE SĄDY!! KON STY TUC JA !!
lolo
2 lata temu
W Poznaniu? ha ha, to się szykuje następna saga o niezawisłości sądów
JAobserwator
2 lata temu
Zamknąć go razem z tą sędzią która go zwolniła!!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić